Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WildWildWest demiş ki:
CHaKaLL demiş ki:
sorunun çözümünü buldum arkadaşlar buyrun
:arrow:
Download
http://rapidshare.com/files/170753128/Tr-Portal-NET_Disk_Duezeltme.bat
Download

dosyayı açın bir tuşa basmanızı isteyecek.herhangi bir tuşa basın ve sistem dosyalarını eski haline getirerek pc nize restart atacak(telaşlanmayın).ben bu şekilde yaptım ve şu an çarlarımı bota bağladım.iyi oyunlar :thumbsup:
neti ortak kullanıyorumda rapidden büyük bişey çekiolar galiba :? farklı bi siteye upload edebilirmisin acaba
http://www.dosya.tc/Tr-Portal-NET_Disk_Duezeltme.bat.html

oyun simge durumunda küçültüldüğünde char npc yi tıklıyor fakat içeri girmiyor. yani alışverişini yapmadan öyle saatlerce bekliyor. ama oyunu ekrana getirdiğinde tıklayıp alışverişini yapıyor.
tek bir npc de değil hepsinde aynı şeyi yapıyor, bekliyor. 2 char kasıyorum ve hadi diyelim birinde sürekli ekranda kalırım ama diğeri şehre geldiğinde sürekli npc de takılcakmı?
bunun için bir çözümünüz varmı teşekkürler...

CHaKaLL

Öğretiyorum
_titan_ demiş ki:
oyun simge durumunda küçültüldüğünde char npc yi tıklıyor fakat içeri girmiyor. yani alışverişini yapmadan öyle saatlerce bekliyor. ama oyunu ekrana getirdiğinde tıklayıp alışverişini yapıyor.
tek bir npc de değil hepsinde aynı şeyi yapıyor, bekliyor. 2 char kasıyorum ve hadi diyelim birinde sürekli ekranda kalırım ama diğeri şehre geldiğinde sürekli npc de takılcakmı?
arkadaşım sanırsam sen bot ayarlarını düzgün yapamadığın içindir o sorun bende şu an 7 çar açık 6 cilentless 1 normal cilent tıkır tıkır kasıyor.ayarlarını kontrol et derim.yada üstü doluyorsa o yüzden alış veriş yapmıyor olabilir.bottan olduğunu düşünmüyorum muhakkak sendendir.çünkü kimsede böyle bir hata duymadım

CHaKaLL demiş ki:
_titan_ demiş ki:
arkadaşım sanırsam sen bot ayarlarını düzgün yapamadığın içindir o sorun bende şu an 7 çar açık 6 cilentless 1 normal cilent tıkır tıkır kasıyor.ayarlarını kontrol et derim.yada üstü doluyorsa o yüzden alış veriş yapmıyor olabilir.bottan olduğunu düşünmüyorum muhakkak sendendir.çünkü kimsede böyle bir hata duymadım
bot ayarlarını tekrar gözden geçirdim bir eksiklik bulamadım.
ama dediğim gibi oyun ekrandayken normal bütün npc leri açıyor ama sadece simge durumundayken (Ctrl+Alt+Delete) açmıyor.
hala bulamadım çözümünü :(

merhaba bende sm olmadıgından sbota gecenlerdenım :)
Benım sorunum makınamın fazla kasılması sm ile 4 char acabılıyordum daha fazlasını denemedım acıkcası ama sbotla 2 tane acınca makınada asırı bı kasılma oluyor 2 client %90 cıvarı cpu kullanıyor birini kill client yapmadan rahatlamıyor makına herkes botdan kaynaklanan bırsey mı bu yoksa duzeltmenın bır oylu varmı acaba ?
Sistemim :
Amd 64 X2 4200+
2Gb ddr2 800Mhz

bottan kaynaklanıyor. aynı sorunu ben daha yüksek konfigürasyonlu bir bilgisayarda yaşıyorum. yeni versiyonlarda daha iyi optimizasyonlar yapılacaktır(inşallah :D)

arkadaşlar ben 3. bilgisayardan açmaya kalktım hata verdi doğal olarak fakat sşteden değiştirebilirsiniz diyo sanıırm bilgisayarları ben ilk girdigim bilgisayardan başka bilgisaya aktarmak için s-botu ne yapmam lzm

arkadaşar evde ben önce evde kullanmaya başadım bu sbotu sora işyerinde 2 pcde kullandım fakat evde tekrar açmaya çalışıyorum Error - HIDs exceeded! hatası veriyor ben sorunun 3 pcde kullanıldığında olduğunu anladım fakat bunun çözümü nedir yani artık ben evde kullanamıcammı işyeride şuan çalışır durumda değilken neden burda açamıyorum lütfen acil yardım şimdiden teşekkürler

ben 2 char kasiyorum rahat rahat arkada da 2 tane clientles ps de her hangi bi kasma yok sizde bi sorun var galiba

p4 2.4
1.5gb Ram
ati readon 3650 ekran karti var

srocello demiş ki:
arkadaşar evde ben önce evde kullanmaya başadım bu sbotu sora işyerinde 2 pcde kullandım fakat evde tekrar açmaya çalışıyorum Error - HIDs exceeded! hatası veriyor ben sorunun 3 pcde kullanıldığında olduğunu anladım fakat bunun çözümü nedir yani artık ben evde kullanamıcammı işyeride şuan çalışır durumda değilken neden burda açamıyorum lütfen acil yardım şimdiden teşekkürler
aynı sorun bendede var kardeş

EmmaW

benim bot hiç kasmıyor yaw şehirde return scrolla basıp duruyor potçuya gidiyo hp mp alıyor biraz dolanıyor tekrar return basıyor :S acaba sorun scripttemi?

EmmaW

yaw gıcık olmaya başladım bu bota :D
potunu returnunu cartını curtunu alıyor kasma yerine gidiyor buff basıyor ölece bekliyor nasıl düzelticem bunu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum her bölüm için ekran görüntüsü atarsan daha seri yardımcı oluruz.

bir de bölümü gezersen her sorunun cevabını bulmuş olursun sen gibi zamanında bu sorunları yaşayanlar oldu.

Gentleman

Tanınıyorum
berkomu demiş ki:
yaw gıcık olmaya başladım bu bota :D
potunu returnunu cartını curtunu alıyor kasma yerine gidiyor buff basıyor ölece bekliyor nasıl düzelticem bunu
Kasilmak istedigin yerde Current Status tikla, Radiusu belirle birdaha dene

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şimdi ben pc de 4çar açıyorum bazende 2tane çarı clienless yapıyorum clientless yaptıklarım çara tekrar girmek istiyorum ama client açılmıyor.Bunun içinde o çarlaran çıkıp tekrar oyuna girince çarlarımı görüyorum.Bu normal bişey mi yoksa benle alakalı bişey mi çözemedim daha

nevzat009 demiş ki:
şimdi ben pc de 4çar açıyorum bazende 2tane çarı clienless yapıyorum clientless yaptıklarım çara tekrar girmek istiyorum ama client açılmıyor.Bunun içinde o çarlaran çıkıp tekrar oyuna girince çarlarımı görüyorum.Bu normal bişey mi yoksa benle alakalı bişey mi çözemedim daha
herhangi bir anormallik yok herkezde öyle :thumbsup:

Yukarı Alt