Mrb. Arkadaşlar
Ben Yeni Pc Alıcam Sbotumu önceden kullanılmış olarak aldım ve sadecede 2 pcden açıldı
yeni alcağım pcden açabilirmiyim?

Hesap bloke olurmu yani

Bu yeni alcağım pcde aynı ipden olucak işte 1 farklı ip 1 de bnm ip ama 2 değişik pc

ya kardeş kendi pc'nden öteki pcye net çekeceğin için aynı ip oluyo diye biliyorum.diğeri ise arkadaşın galiba sorun olmaz 3 pcde de ipler farklıysa olmaz yani 1-1-2 olucak 1-2-3 değil :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir sbot ip ve pc farketmez sadece 2 tane pc'de açılır 3.pc'de denerseniz bloke olur ve gece 02'de gene açılır lakin asla 3 pc'de çalışmaz.

öğrenin artık kuzum sbot 2 pc'de çalışır sadece 2 neden ip pc kavramlarıyla daraltıyorsunuz bünyenizi sbot demiş 2 pc diye başka yok sbot neymiş 2 pc'de çalışırmış ihihihi kayışı kopartmadan yetenek sizsiniz izlemeye kaçayım ben makara:

Ben Bu botu aldığımda 1 Pcde kullanılmıştı
Bende Kendi Pcmde Kullandım 2. Pc oldu.

Yeni alcağım pcye şuanki ağ bağlantısından bağlanıcam yani açabilirmiym ? net bi açıklama yapın yaw

WeAre

Buralıyım
dostum eski pc den açmayıp yeni pcden açarsan hiç bişey olmaz ama eski pcden de açarsan ozaman gece 2 ye kadar blocklarınırsın

önemli olan aynı anda açtığın pc sayısıdır 2 pc den açtın biri kapattın başka pcden açılıyor bende oluyor 3 kişi kullanıyoruz arada.

Yukarı Alt