Arkadaşlar ben kendim forumdaki anlatımlara göre script yaptım ancak script yaptığım anda çalıştı... pot bittip towna döndükden sonra bir daha script yerine gitmedi dolaşmayı bitirip tekrardan return çekiyor.Böylece sürekli alışverişi tekrarlamış oluyor... Lütfen yardım.. iyi akşamlar

goxelliums demiş ki:
Arkadaşlar ben kendim forumdaki anlatımlara göre script yaptım ancak script yaptığım anda çalıştı... pot bittip towna döndükden sonra bir daha script yerine gitmedi dolaşmayı bitirip tekrardan return çekiyor.Böylece sürekli alışverişi tekrarlamış oluyor... Lütfen yardım.. iyi akşamlar
ayarlarınızdaki olası hataları beraber düzeltelim :

1. çantanızın alacağından fazla malzeme aldırıyor olabilirsiniz. Eğer inventory full seçeneği de işaretliyse, şehir içinde olsa bile çantanız dolu olduğundan return scroll kullanır. Bunu ir kontrol ediniz. Ya biraz daha az ekipman alın ya da Back Town settings bölümünden Inventory full seçeneğindeki işareti kaldırın.

2. Ayarladığınız pot vb malzemelerin değişik büyüklükteki olanları bot tarafından algılanmaz. Yani Xlarge aldırıyorsanız ve çantanızda Large potlar varsa şehir dışına çıkartın. kasma alanına gitsin,onları bitirmesini sağlayın.

malesef 1 ve 2. söylediklerinizi de denedim öncelikle inventoryi hiçbir zaman full bırakmıyorum...ve o 2. dediğinizi de yaptım dışarıya çıkardım ve script yerine gitmesi için starta bastım ancak tekrar return attı.Benim yaptığım haricindeki tüm yerlere gidebiliyor ancak benim yaptığım yere gitmiyor :(

birşey daha soracağım bu botun towna gitme seçeneklerinde dead ı işaretledikten sonra çar öldüğünde townda doğuyor.peki neden botu tekrar başlatmıyor?

Yukarı Alt