Mp bittigi zaman char return kullanmıyor ..
Return'u buldugunu yazıyor fakat kullanmıyor .. Nedeni ne olabilir acaba.
Başka bi sorun yok şu an , sadece mp bitince şehire dönmüyor , yardımcı olursanız sevinirim:)

Resimdeki kırmızı ile gösterdiğim alanı işaretlemelisin.
- Resim Silinmiş.

Pardon işaretlemişsin 2. mesajını ben mesaj yazarken atmışsın ondan görmedim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
work3r demiş ki:
Başka bi sorun yok şu an , sadece mp bitince şehire dönmüyor , yardımcı olursanız sevinirim:)
1) görev vardır, ondan kullanamıyordur.
2) Back town ayarlarında MP 1 yazsın en az.

Xanthos demiş ki:
work3r demiş ki:
1) görev vardır, ondan kullanamıyordur.
2) Back town ayarlarında MP 1 yazsın en az.
Görev yok .
Peki onu deneyeceğim , yanlız bir arkadaştada aynı sorun olmuş , sanırsam 2. charı login olurken oluyor bu problem , şimdi ilk 90lvl i girdim oyuna , eğerki return kullanırsa buraya yazacağım :)

Her bot için ayrı bir bot klasörü oluşturmalısınız. Ve kesinlikle Sbot klasörlerini kopyala yapıştır yapmamalısınız. Yoksa ya C10 alırsınız ya da böyle sorunlar yaşarsınız.

Her bot klasörüne rar'dan Sbot dosyalarını çıkartın.

Xanthos demiş ki:
Her bot için ayrı bir bot klasörü oluşturmalısınız. Ve kesinlikle Sbot klasörlerini kopyala yapıştır yapmamalısınız. Yoksa ya C10 alırsınız ya da böyle sorunlar yaşarsınız.

Her bot klasörüne rar'dan Sbot dosyalarını çıkartın.
Ölye yaptım zati , şu ana kadar C10 hatası almadım sadece bu mp bitince şehire return çekmiyordu :)
buda bot klasörünün resmi
- Resim Silinmiş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
return çakmıyorsa ayarlarında vardır bir hata, tekrardan bir kontrol edermisin !

- Resim Silinmiş.

Halen aynı sorun :S nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum -.- bundan başka sorun yok herşey süppo , bu sorunu halledersem 4/4 olacak.

Bendede aynı hata vardı programı baştan indirip ayarları tekrardan yaptım.Benimde sorunum pot vb. herşeyi aldıktan sonra atçının önüne gidip tekrardan npc leri gezio sonra tekrar atçının önüne gelip return basıo ışınlanınca direk ata binip kasılma alanına gidiyor. :D

talip123 demiş ki:
Bendede aynı hata vardı programı baştan indirip ayarları tekrardan yaptım.Benimde sorunum pot vb. herşeyi aldıktan sonra atçının önüne gidip tekrardan npc leri gezio sonra tekrar atçının önüne gelip return basıo ışınlanınca direk ata binip kasılma alanına gidiyor. :D
bende gezinme felan yok sadece kendim tp oluyorum şehire start training diyorum kasma alanına kadar kusursuz gidiyor pot vb. şeyleri aldıktan sonra, tek sorunum bu şu an.

isrobot clienti mi kullanıyordun? ya da media.pk2 ile oynadın mı?

Büyük ihtimal clientin orjinal değil. Clientinizi orjinali ile değiştirin,bir de öyle deneyin.

Xanthos demiş ki:
isrobot clienti mi kullanıyordun? ya da media.pk2 ile oynadın mı?

Büyük ihtimal clientin orjinal değil. Clientinizi orjinali ile değiştirin,bir de öyle deneyin.
hm... Client olabilir . Media.pk2 ile oynamadım . Teşekkürler deneyeceğim .

Aynı sıkıntı bende de vardı client isro client o sorun çıkarmadı bende ama sonunda çözdüm :D
sorunun scriptten kaynaklanıyor arkadaşım. Normal kasan charının scriptini gösterip save settings + start dediğinde normal kastığını göreceksin. Çözüm dersen ya scripti elle yazacaksın yada tekrar record edip deneyeceksin. Aynı şekilde townda npc gezip atcıda return çekenlerde varsa scripti değiştirsinler sorun çözülüyor...

Rica ederim hiç önemli değil sizin için burdayız :starving: :starving: :starving: :starving:

sympatheia demiş ki:
Aynı sıkıntı bende de vardı client isro client o sorun çıkarmadı bende ama sonunda çözdüm :D
sorunun scriptten kaynaklanıyor arkadaşım. Normal kasan charının scriptini gösterip save settings + start dediğinde normal kastığını göreceksin. Çözüm dersen ya scripti elle yazacaksın yada tekrar record edip deneyeceksin. Aynı şekilde townda npc gezip atcıda return çekenlerde varsa scripti değiştirsinler sorun çözülüyor...

Rica ederim hiç önemli değil sizin için burdayız :starving: :starving: :starving: :starving:
açıklaman için sagol ama silkroad klasörünün içindeki eskiden kalma bot dosyasını sildim return a bastı bende anlamadım ne alakası oldugunu :lol:

Yukarı Alt