Elimde Bir Parti Bulunmakta ve 7/24 Kasmaktayım. Fakat Son 1 Haftadır. Cleric Ölenleri Reslememeye Başladı. Kaç Defa Sbotu Yeniden Başlatmama Rağmen Değişen Birşey Olmadı. Girdikten 1 2 Saat İçinde Ölenleri Resliyor, Kalanları Bırakıyor. Nedenini Bilen veya Başına Gelmiş Kişiler Cevap Yazarsa Sevinirim :buddha:

A

Anonymous

Guest
pt kısmından auto res on of sekmesini değil
list kısmından res liste ekleyin reslenecekleri

Muhtemel sebepler
1. Lagdan ya da herhangi bir sebepten bir karakteri 3 defa resleyemezse, o karakter auto res listesinden silinir. Ara sıra kontrol etmeniz gerekir.
2. Bazen(nadir olarak) Extra sekmesinden ayarladığınız auto res skilli "None" olarak değişir. Ara sıra bunu da kontrol ediniz.
3. Kullandığınız res skilli reslemeye çalıştığınız karakterin levelinden düşük olabilir. Bu da 1.'de yazdığım olaya sebep olur.

Not: Parti penceresinden ayarladığınız auto res otomatik olarak Res List'e kayıt edilir.

Xanthos demiş ki:
Muhtemel sebepler
1. Lagdan ya da herhangi bir sebepten bir karakteri 3 defa resleyemezse, o karakter auto res listesinden silinir. Ara sıra kontrol etmeniz gerekir.
2. Bazen(nadir olarak) Extra sekmesinden ayarladığınız auto res skilli "None" olarak değişir. Ara sıra bunu da kontrol ediniz.
3. Kullandığınız res skilli reslemeye çalıştığınız karakterin levelinden düşük olabilir. Bu da 1.'de yazdığım olaya sebep olur.

Not: Parti penceresinden ayarladığınız auto res otomatik olarak Res List'e kayıt edilir.

Herşeyini kontrol ettim hepsi reslistteler fakat dediğim gibi 1 2 saat içinde tüm ölenleri resliyor. Gece bıraktığımda ise hiçbirini reslemiyor. Sebebini hala anlamış değilim. :coffee:

CappaBaron demiş ki:
pt kısmından auto res on of sekmesini değil
list kısmından res liste ekleyin reslenecekleri

Hepsi ekli zaten :curtain:

hanry006 demiş ki:
Eğer Res deki Tikler Kalkıyorsa Cara Mp yetmıyor olabılır :mrgreen:

Hepsinde Tik Mevcut. Res Skill'indede Problem Yok. MP Desen, Ondada Bir Yere Kadar Muhakkak MP Gelir ve Resler(Zaten Bard Sürekli MP Basıyor). Son Zamanlarda Yapmaya Başladım Bunu. Kaç Defa Sbotuda Yeniden Başlattım Tık Yok daral:

Sarsi demiş ki:
hanry006 demiş ki:

Hepsinde Tik Mevcut. Res Skill'indede Problem Yok. MP Desen, Ondada Bir Yere Kadar Muhakkak MP Gelir ve Resler(Zaten Bard Sürekli MP Basıyor). Son Zamanlarda Yapmaya Başladım Bunu. Kaç Defa Sbotuda Yeniden Başlattım Tık Yok daral:

Extra Bolumunde

Fast resurrection işaretlıyse kaldır.Res Alanını Kontrol et

hanry006 demiş ki:
Sarsi demiş ki:
hanry006 demiş ki:

Extra Bolumunde

Fast resurrection işaretlıyse kaldır.Res Alanını Kontrol et

Fast resurrection işaretli ne olduğunu açıklayabilirmisin biraz?

Radius 20 Zaten :)

Radıus u bıraz daha yukselt. Fast resurrectıon karakterlere daha cabuk res vermesını saglar. Fakat arada kafasını karıstırabılıyor.

Yukarı Alt