Ben bardım ama bota yaptıramıyorum nası olcak.Orda yazıyor ama bot yapmıyo :roll:

Sorun ; bazen barddaki hızlı koşma bufflarını yapıyor bazen yapmıyor :roll:

Acep çözümü varmıdır :lol:

s.a bi sorum olcak yardım ederseniz sevinirim sbot uyeligini yaptım odemesinide gerçeklestirdim ama giremiorum yukardaki sekmede server status : discornect yazıor buna bi çare arıom yardımcı olursanız sevinirim sbotumla nasıl login olcagım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
botu silip yeniden kurun ve bot id bot pw yazıp yukarıda ki menuden settings ve choose directory demelisiniz ardından login demelisiniz !

taci41 demiş ki:
s.a bi sorum olcak yardım ederseniz sevinirim sbot uyeligini yaptım odemesinide gerçeklestirdim ama giremiorum yukardaki sekmede server status : discornect yazıor buna bi çare arıom yardımcı olursanız sevinirim sbotumla nasıl login olcagım ?
İlk önce botunu indir sonra login ol aşağıdaki resimde gösterilen yere tıkla ve Silkroad dosyasını seç save setting yap.Sonra Start de başla.

bu sorunla bende karşılaşmıştım :d ama saolsun arkadaşın sayesinde çözdük :d

arkadaşlar filtreden herşeyi ayarladım ama plus görevlerini toplamıyor.. Sorun nerde olabilir ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
filtre ayarlarında sorun var demektir bir ss atarmısın o bölümden.

extraloob demiş ki:
filtre ayarlarında sorun var demektir bir ss atarmısın o bölümden.
srbottan tecrübem var herşeyi yaptım ama sbot ilk defa kullanıyorum ve mantığını henüz çözemedim.. bir ara toplar olmuştu saha değiştirdim yine toplamaz hale geldi.. şimdi bu sbottaki mantık şu mudur ?? yaptığımız bütün ayarları her scriptte tekrar yapmak zorunda mıyız yoksa genel ayarlar aynı kalıyor sadece kasma alanını mı scriptle değiştiriyoruz yada elle belirliyoruz ??
başka bir sorunumda şu.. diyelimki heartta kasarken lord zamanı yaklaşıyor ve arenaya gidiyorum.. arenada bakıyorum zerk yok ve generallerde doldurmak istiyorum. kasma noktasını seçiyorum ama kasmıyor..
bu scirptleri değiştirmenin nasıl olduğunu bir türlü çözemedim.. habire hotana gidiyor atcıda işini bitirip bekliyor.ama oyundan çıkıp girersem kasma yerine gidiyor
Açıkcası programın mantığını iyi bilen birisi özetlerse sevinirim çünkü bot süper... hele hele unıklerde uyarması ve o kadar elitenin içinden uniğe tıklaması harika :detective:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sadece kasma alanı işinde script yapıyoruz,script towndan itibaren çalışmaya başlar return çekip spawn olduğun noktada script değiştirip gidecek char ^^

eline koluna saglık süper anlatmıssın insallah işin icinden cıkarız :D

Yukarı Alt