1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot Problem ve açıklama Help me

1. Turkish

Turkish Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    System Mühendisi
    Selam Arkadaşlar benim yapamadığım bazı şeyler var araştırdım ama konuda göremedim
    mutlaka bu konu işlenmiş veya yaptıgım bir hata var diye düşünüyorum kimse böyle bir soru sormamış

Ped Transfer özelliği
    1- Ped şehre gittiğinde items bölümünden ayarlamalarımı yaptıgım halde kasaya aktarmıyor.

2- Jewel Box ları toplatamıyorum quest ve all itemlerde aradım bir türlü toplatamadım

3- Cast "Noise" before leaving Town (bunu anlamadım)

4- Program isteği yapan arkadaş var ise Öneri olarak kasada olan scroll lardan al kullan deme şansımız olsa süper olur

2- 3- 4- sorular bir tarafa 1 soru benim için çok önemli isterseniz sıkca sorulan sorulara ekleye bilirsiniz veya açıklama kısmına eklenirse güzel olur.

2. blood_moon

blood_moon Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 soruna gelınce su an pet adamın ustune cop v.s ıtemlerı aktarmıor su an o ozellık sbot gelmedı..
    2 jewel boxları nasıl toplamıor..Sen items bolumune gel oraya Jewel Box yap arat sonra ısaretle toplar..
    3 kosma ıle sorunun varsa sabıt konulara baq cozumu orda....
    sorunlarının cvpları burda.)

3. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    1 - 2 ve 3' ü cvplandırıyım...
    1 - Geçici bir çözüm getiriyim goldlarını pet'e toplat gerekli itemlerini sen sbotdan seçip charına toplat pek zaman kaybetmez ztn +60'dan sora 10 saate max 5 ile 10 arası item düşer
    2 - güncel botu indir belki eski bot kullandığından dolayı jevel box eklenmemiştir, belkide sbot'da ekli deildir...
    3 - "towndan cıkmadan once noise bassın" seçeneğini işaretlemek istiyorsun galiba bence gereksiz çünkü atla gittiğinden dolayı charın noise basması pek bişeyi değiştirmez..