1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot pk olma petleri içeri alın

1. fgonul46

fgonul46 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar Sbotta pk sorunu var kurtlarınızı içeri alın kurta vurunca char direk saldırıyor ve pk oluyorsunuz bankanıza koyun yada yada çantanızda iken çıkarmayın ağzını bağlayıncada pk oluyor dikkatinize...

2. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Sbot,Tbot, isrobot ya da xxxx bot ile alakalı bir durum değil. Joymax gibi dandik bir şirketin beceriksizliği yüzünden tüm kullanıcıları mağdur oluyor.

Botların açığı değil, Joymax'ın açığı. botsuz kasarken de PK olabilirsiniz. Kurtlarınızı belli bir süre kullanmayın.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

açık değil bro, sadece JM'in oyuna kattığı bir action :muck: :beer: :twisted:

4. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    baba ne hareketi Allah'ını seversen, madem kurtlardan dolayı pk olacağız niye silk ile saldıran pet satıyorlar ? :D

Yolda gidiyorum Roc'a doğru,botla değil,bildiğin bindim atıma, dıgıdık dıgıdık gidiyorum.Hödüğün biri benim kurduma saldırdı, baktım benim kurt gitti adama saldırıyo,oğlum napıyon gel geri demesem ben de pk olacağım :D

Hem paramızı alıyorlar hem de çoluk çocuğun elinde maskara ediyorlar,var mı böyle müşteri memnuniyeti?

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    zuahahha hikaye süper olmuş bro ellerine sağlık ama bu bug değiş JM'in işi action olsun aktiflik artsın babaında reyting hit işini bana sor hacım :detective: