Server
Assos
Takımı
Besiktas
exlnwo.png
Öncelikle Settings :arrow: Pick Settings ayarlarımızı aşağıdaki gibi yapıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Daha sonra Items Bölümünden Hangi itemleri Pet/Karakter'e toplatacağımızı seçiyoruz.
NOT : Hepsini seçmek için en üsttekine tıklıyoruz.En aşağı inip Shift Tuşuyla birlikte en alttaki item'e tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Burada İstediğimiz İtem in üstüne sağ tıklayıp Karakter veya pet in seçili itemi toplamasını ayarlıyoruz.
- Resim Silinmiş.

Ps : Bu Pozisyonda Oyunda Pet'iniz OFF konumda olsa bile seçtiğiniz itemleri toplar :wink1:

Saygılarımla ;
Toxicated

sperator.png

topicsonugorseli.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
cok tesekkurler pet kafasına göre takılıyordu benım botta nerdeyse kapamayı dusunuyordum ^^ cok yardımı oldu bunun .........

Editt...

sorunu çözdüm.Tavsanı off yaptım artık toplamasını istediklerimi topluyor... :muck:

arkadaşlar kill (clientless) yaptıgımız zaman on iken hiç bişey toplamıyor öylece yanında geziniyor pet fakat böle yaptıgımız zamanda ne düşerse alıyor items den alcemy metariel (çöpleri toplamamasını işaretledigim halde) yardımcı olabilicek birisi varmı?

RoOfi3s demiş ki:
arkadaşlar kill (clientless) yaptıgımız zaman on iken hiç bişey toplamıyor öylece yanında geziniyor pet fakat böle yaptıgımız zamanda ne düşerse alıyor items den alcemy metariel (çöpleri toplamamasını işaretledigim halde) yardımcı olabilicek birisi varmı?
- Resim Silinmiş.

Bu ayarlarını tekrar kontrol et.Pet in OFF konumda olsun.Yine olmaz ise rt çekmeyi dene. Olmaz ise çık gir düzelir :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Petten cantaya item transferi hadisesi su an olmadığı için petteki itemları satamıyor ve bankaya atamıyor..

Çok teşekkürler güzel çalışma olmuş.Şu own items a tıklamadığım için çok geç topluyordu!

Yukarı Alt