script çizmeden gidiyorum onunla alakası olabilirmi yada alış veriş yaptırmadan gidiyorum

Kardeşim Ne Saçmalıyon 40 Yıllık hataymıs arkadaşın botta sorun var

bazı forumlarda da bu sorunla karşılasanlar var çoğnunkini çözdüm ama bunu çözemedik daha ya :(

Ya kardeş Mana orbit demişin yanlış yazdın galiba ama sorunun heal ile. Sen attack skill yerine common attack koy. Training placeyi de 1 yap stop start de :wink1: İnsallah olur

zaten traningde duruyor diğer dediğinide yaptım yine sorun düzelmedi.bu arada BarkudzaKashna botun en son sürümü 1.99.9b :( :cry:

indiriyorum umarım sorun düzelir artık buraya sorun düzelmedi yazmaktan utanıyorum :oops:

maalesef yine aynı sorun bu sefer kafasına göre biryerlere gidiyor artık bıktım sbot aldıgıma bin pişmanım mbot FTW :D

Xperyon

Bilgiliyim
CCleaner programıyla pc ni temizle hem regedit i hem logları sora pc restart at,Yeni bot dosyası aç dosyanın içine winrar halde indirdiğin " Sbot 1.99.9c " yi at .. son olarak buraya çıkart de, aç yenisiyle gir. Win7 işletim sistemin varsa yönetici olarak çalıştırmayıda dene.

fotoya bakınca sorun ap açık belli senin kullandığın sbot versiyonunu bende kullandım aynı şey bende de oluyordu fakat onun üstüne 3 versiyon daha çıktı en güncel versiyonu kullanırsan sorun kalmaz

tarkanakb demiş ki:
sorun yine aynı.diğer bufflar resimde gördüğünüz gibi basıyor.- Resim Silinmiş.
Bot, Healing Orbit kullanmak için yeterli mp yok gibi algılıyor sanırım.
zira skillin üzerinde " Consumed MP:11947 " yazıyor (rev6 skill calculator).

çözüm olarak itemlere mp basabilirsin, ya da skill kapatma görevi toplayarak skilli 1 lv geri çekmeyi dene. gibi gibi..yap bişeyler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt