http://www.bot-cave.net üzerinden anlatımı çeviri yaptım. Biraz saçma oldu ama yinede bazı ayrıntılar olabilir.

Kurulum / İlk adımlar

-------------------------------------------------- ------------------------------

Yükleme mümkün olduğu kadar kolay:

Http://www2.bot-cave.net kimden SBot ve son sürümü indirin.
Istediğiniz herhangi bir klasöre arşiv ayıklayın.
Çalıştır'ı SBot_x.xx.exe ( "x" sürüm numarası için yer) ve neredeyse hazırsınız.
"Ayarlar" - üzerindeki botumuzun tıklayın> "" Silkroad Rehberi seçin ve Silkroad yükleme yolunu seçin.
Şimdi sadece giriş bilgi girmeniz gerekir (aşağıya bakınız) ve devam etmek için:)

II. Yapılandırma / Featuers

II.1. Login

1. Bu açıkçası HP / MP / XP bar.

2. Bağlantı / durum bilgisi
"Botserver durumu" ve botserver ile bağlantısı hakkında bilgiler / tazminatı gösterir.
"Silkroad sunucusu durumu" (bağlı / kesilir) ve Silkroad sunucuyla ilgili bilgileri gösterir
"Bot durumu" çok ne zaman karakter şu anda en fazla (günlük mesajları ile 8 görmek birlikte ne olduğunu görmek için clientless vardır kullanışlıdır.)

3. Bu, "Gezinme çubuğu" dır. Bir o ikonlarına tıklayarak hemen hemen tüm fonksiyonları botumuzun erişebilirsiniz.

4. Ne zaman SBot, giriş bilgi satın Burada Giriş "konulu bir tıklama" ile botu kullanabilmek için takip girilmesi gerekir.

5. Sizin karakter hakkında Infos, ne kadar uzun olduğunu ve gerçek zamanlı olarak hesaplanır bazı önemli istatistikleri botting duyuyoruz. Bu sizin karakteri için (en XP / SP), en iyi eğitim yeri aramak gerekir.

6. Müşteri başlangıç / Clientless
"Başlat müşteri!" Açıkçası sizin için Silkroad istemcisini başlatmak ve robot başlatr.
"Go clientless" ı Silkroad istemci ve clientless moduna geçer kaldırır. Sizin botumuzun önce (botting, ...)! durdurmakla düğmesine basıldığında o ne yaptı ile clientless devam edecek Hatta pickpet hala önceki gibi öğeler toplayacak (Her ne kadar clientsided's), çünkü robot bunu kontrol çıkardı:) tüm casus ayarları hala karakter uygulanabilir Elbette! Eğer clientless git Ayrıca işlemci zamanını ve RAM çok güvenli olacaktır. Ayrıca Joymax bir bilgisayarda sadece çok az işlemci zamanını ve RAM ile (şu anda ~ 25 karakter / IP) paralel sağlar kadar karakter olarak casus olabilir! Güzel değil mi? Tüm bu harika şeyler sadece bu etkileyici olmayan düğmeye basarak aktif olabilir:wink1:

7. Giriş yardımcısı
"Birden çok müşteri" aka "multiclient" başlangıç etkinleştir bir bilgisayarda birkaç Silkroad müşterilerine paralel başlangıç sağlar. Bu uygulama üçüncü taraf program olarak tespit edilemez.
"Otomatik sunucu Dolu": Eğer deneyin tam bir sunucuya giriş yeniden, sunucu gelen artık boot olmayacaktır. KAYDOLUNDUĞUNDA giriş bilgi girin ve siz son giriş demektir sürekli fotoğraf kodları istenir olacak! Hayır istemci yeniden başlatılmasını, hayır "nin basarak" Artık, sadece arka ve yalın (aslında, zevk ve imagecodes girin düğmeleri bağlamak:wink1:

8. Bu casus günlüğün olduğunu! Eğer müşteri ne oluyor hakkında çok az bilgi gösterir başlatılır. Eğer clientless ediyorsanız, daha ayrıntılı olacak!

a. "Düğmesini ayarları kaydedin. Eğer daha sonra bu butona alwayspress değişiklik safed olacak ve etkinleştirildiğinden emin olmak için ANYTHING değiştirmek!

b. "Gizli müşteri" bu sadece ne diyor.

c. Bu düğmeleri ile ve tamamen robot durdurmak başlayabilirsiniz. Eğer şehirde, ettiğiniz bu yana botu her zaman yaptığı yürüyüş başlangıç olacaktır char spawnpoint yakın, emin olun!

II.2. Settings

1. Burada robot şehirde ne satın gerektiğini tanımlayabilirsiniz.

2. Calculate "" sizin belirlediğiniz ayarları için gereken altın toplam miktar almak için maliyeti hesaplamak.

3. Click to şehirde hız tutkunu etkinleştirin. En yüksek hız tutkunu autodetected olacak ve casted. Ayrıca Avrupa karakter ile çalışan, silah sonra buna açık olacaktır

1. Bot otomatik olarak potions / HP /MP/ kullanacaktır olarak tanımlanan IPUCU: Değerler yüzdeleri var!

2. Eğer saldırı Wolf, otomatik olarak yeniden canlandırılması olacak ve stablekeeper at respawned.

1. Aktifleştir, eğer kasma yerine gitmek için. at kullanmak istiyorum! HP değeri burada da bir yüzdesidir!

2. Bu seçim seçenekleri kendi kendini açıklıyor olmalıdır. Fakat, eğer kontrol "Pet" burada Silkroad istemcinizde seç evcil devre dışı bırakmak emin olun üzerinden al! Bu, böylece robot seç hayvan kontrol alabilir. Sadece o zaman bu hayvan sadece şeyler, dolayısıyla öğenizi ayarlarında tanımlanan alır emin's. () II.4 görmek

3. Eğer kontrol seçenekleri uygulamak için robot geri town, gidecek!

1. Eğer kontrol ve robot mobs saldıran, zaten başka bir oyuncu tarafından saldırıya bulunmaktadır önlemek için çalışır. (no ks)

2. , Hangi koşullar altında sizin botumuzun berzerk modu etkinleştirmek eder tanımlayın!

II.3. Skills

1. Bu liste sizin karakteri tüm skill içerir.

2. İşte size Bot ile (attack skill + buff skilleri) kullanmak istediğiniz becerileri tanımlayabilirsiniz.

3. El yakması skili için seçin.

4. Kutularını
"skill" döngü: yerine her zaman ilk kullanılarak sizin skill listesini iterates.
"" pot hızını kullanın: (robot hız ilaçların kullanımını etkinleştirir şehirde hız potu almak için yukarıya bakın) ayarlanabilir

5. buff geçiş wepon yerini tanımlayın! "1" ilk sol konum ise ..., ilk satırda "4" 4. konum.

6. Bir Avrupa karakteri varsa, burada geçiş buff tanımlayabilirsiniz. Silah geçiş tamamen bir FAIL-SAFE SBot ile. Kontrol Bir çok, bu robot, her zaman doğru silah tutan ve onları karışımı emin olun:]

II.4. Pickup settings

1. Seni görmek ve düzenlemek istediğiniz öğeleri kategoriyi seçin.

1. Bu kutusunda bir öğeyi özellikler ve alma ayarları pickpet, satmak veya saklamak ile (keklik kendiniz bakın).

2. Doğru bir veya bir öğe çoklu seçim tüm alma seçeneklerine erişim sağlar tıklayarak!

II.5. Training place settings

1. Sizin eğitim orta noktası ve yarıçapı Koordinatlar. Tuşuna basınız elde mevcut ve koordinatları eğitim betiğin kullanım geçmek için mevcut koordinatları için koordinatları. Bu botu ve eğitim yerine geri dönmek için bir betik ihtiyacı Not! (Navigasyon grafikler / meshes hala yapılması bulunmaktadır:wink1:

2. Şu anda etkin eğitim yöntemi: geçerli geri trainplace için geçmeyeceği (botumuzun koordinatlarını kullanım) veya komut dosyası geri trainplace gitmek için komut yol işaretleri kullanır) (robot koordinatları

3. Böylece botu tekrar kendi eğitimleri yere yürüyüş yapabilirsiniz premade veya kendi betiklerini seçin

4. İstediğiniz eğitim yere kaydedin kendi yürüyüş betikleri! İpucu: Her zaman kendi kasabasında noktası Spawn kayıt başlatın! Eğer tren yerine, basın durağında geldi ve bir dosya için komut dosyası kaydedin. Yüklemek ve ardından betiği "tercih tıklayarak kullanmak" ve (3 seçerek.)

II.6. Chat and unique spawns

1. Bu öğeyi tıklayın, Sohbet blok penceresi açın. Burada sohbet engellemek istediğiniz kişilerin listesini düzenleyebilirsiniz. "Onay:wink1: ve" Autoblock goldspammers Not

2. Herhangi bir tür mesajları Sohbet burada ilgili sekmeleri görüntülenir. Not "*" Bir anda açıldı değil sekmesinde yeni bir mesaj's! Üzerinden "Ayarlar> Sohbet ayarları" Tüm mesaj türleri bu paralel aynı pencerede görmek istiyorum derleyebilirsiniz.

3. Yazın mesajları burada bir "geri izledi. Türü sohbet ve fısıltı özel için istediğiniz kişiyi tanımlamak için "PM" alanında kullanmak seçin.

II.7. Party settings

1. Otomatik taraf isteklerini kabul edecek veya parti için başkalarını davet istiyorsanız, bu kutuları işaretleyin. Sen, bu sizin taraf isteklerini kabul edecek veya istiyorsanız size partiye davet etmek istediğiniz kişilerin listesi tanımlayabilirsiniz (bu resimleri görün: Davet / liste AutoParty kabul

2. Mevcut parti hakkında bilgi görüntüler.

3. Sağ bir veya daha fazla parti üyeleri tıklayarak bir seçenek sunuyor
Partiden Kick Oyuncu (lar) eğer lider iseniz,
(ler) için parti davet oyuncu eklemek / listesine kabul

II.8. Spying on others

1. Basında "Refreh" düğmesi ağaç aralığınızı tüm oyuncuların listesini elde edebilirsiniz. Bir "oyuncu genişleterek düğümü" onların öğeler üzerinde casus olabilir:wink1:

II.9. Extra options

1. Bu kutuları işaretleyin ...
... Eğer onlar gizli / altında görünmez düşünmüyor oyuncuları görmek istiyorum;]
... sonsuz üzerinde yakınlaştırma geçiş yapmak için

2. Otomatik simya. Bot açıklandığı () görüntü metin bakın. Birkaç saniye içinde bir öğe üzerinde kullanın 50 + Elixirs;] -> daha iyi bir başarı oranı

3. Sizin için otomatik olarak düzey Yukarı durumu puan dağıtan (clientless botting için yararlı)

1. Oyuncuların listesini tanımlayın sizi diriltmek Mayıs

2. Sizin için otomatik olarak bir dizi benzersiz cep seçer! Tüm Benzersiz avcılar için son derece değerli bir seçenek! Unclickable farklı kendi gizli spawns GEÇMİŞ var! ;]

3. Eğer diğer oyuncular için yeniden izin istiyorum kontrol edin. Seçin "Uygula listesinde" Eğer izin listesi (partinin) gibi uygulamak istiyorum.

II.10. Unique alarms

1. Bir daha asla bir bazı benzersiz bir robot çalma Alarm sinyalleri yaparak benzersiz bir bayan spawns.

2. Tıklayın açık dosya WAV dosyası bu çalnabilir istiyorsanız seçin.

3. Play alarmı bir benzersizdir aralığında!

Yukarı Alt