Prada

SBot Nasıl Satın Alınır? [Resimli Anlatım]

Yeni ve en profesyonel bot olan SBot 'u paypal üzerinden nasıl alacağınızı anlatacağım.

1. SBot sitesine kayıt olup login olduktan sonra ana sayfadaki "Purchase SBot" butonuna tıklıyoruz.

24ocdo6.jpg

2. SBot anlaşmasını kabul ediyoruz.

29pdsua.jpg

3. Paypal butonuna tıklayarak satın almaya başlıyoruz.

2cet0g2.jpg

4. Gelen paypal ekranına bilgilerimizi yazıyoruz. Onayladıktan sonra sizlere bir sayfa gelecek ve sizden bir ID isteyecek. Oraya botunuza login olurken yazmasını istediğiniz bir id yazacaksınız.

11uut0k.jpg

Saygılarımla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy be jason ile respect bayrağı benden alıp zirveye taşımışlar canlarım benim çok teşekkürler.

Ps : v6.0 geliyor sıkı durunnnnnnn ^^

Ben botu alırken "Buy Now"a basıyorum fakat karşıma bir yazı geliyor ve 30dk beklememi söylüyor.
Ayrı bilgisayarda denediğimde açılmış oluyor fakat bende paypal olmadığından internet cafe'den almak zorundayım.
Paypalın bu bekletmesini geçirmek için özel bi formul var mı :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o bekleme yalan, genelde browser hatası bir nevi cache'den okuyor başka bir browser yüklüyse sisteme onunla deneyin düzelecektir.

peki ödemeyi yaptıktan sonra hemen kullanmaya baslıyormuyuz yoksa yapılması gereken özel bir uygulama varmı yani adminlere ödemeyle ilgili herhangi bir mesaj falan gönderiyormuyuz ?

anibus demiş ki:
peki ödemeyi yaptıktan sonra hemen kullanmaya baslıyormuyuz yoksa yapılması gereken özel bir uygulama varmı yani adminlere ödemeyle ilgili herhangi bir mesaj falan gönderiyormuyuz ?
hemen aktifleşiyor siteye kayıt olurken yazdığınız botusername ve pw ile giriş yapabilirsiniz bota :thumbsup:

sa herkese kolay gelsın extraloob ailesine yenı katıldım konularınız ve paylasımlarınız gerçekten çok süper
sormak ıstedııgm bısı var bende paypal var ama bu dediklerinizi yapınca sadece siteden aldıgımız login mı aktıf oluyor.sonra bot programlarını ıdınrıp kasıyormuyuz.yoksa bellı bı ucret verıp bot mu alıyorz.yeniyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevınrım

DReaMLoRD0671 demiş ki:
sa herkese kolay gelsın extraloob ailesine yenı katıldım konularınız ve paylasımlarınız gerçekten çok süper
sormak ıstedııgm bısı var bende paypal var ama bu dediklerinizi yapınca sadece siteden aldıgımız login mı aktıf oluyor.sonra bot programlarını ıdınrıp kasıyormuyuz.yoksa bellı bı ucret verıp bot mu alıyorz.yeniyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevınrım
bot ücreti 5€ paypaldan ödemeyi yapınca hemen kullanabilirsin botunu :wink1:

sm gibi birden fazla bot açılıyormu yoksa tek char mı açılıyor?

Yukarı Alt