Toxicated demiş ki:
Clientless gelmeyecek diye aylar öncesinde söylüyordum zaten, ama multi client gelecek adım gibi eminim. Yoksa sbot 'un hiçbir anlamı kalmaz piyasadan silinir gider ..
:thumbsup:

Yakında botda kalkar alıştıra alıştıra yapıyorlar önce clientless şimdi multi client bi gün bakmışız sbot dükkanı kapatmış makara:

Hem iyi hem kötü oldu ben isrobotla multi açıyodum girer girmez kapanıyodu kafayı yicekdim demekki bu yüzdenmiş :)

Swatch demiş ki:
RoY_NuKeR demiş ki:
Goldbotlar Meseleyi Çüzmüş Yine ortalıktalar Nasıl yapıyolarda bot üreticileri bile sorunu çözememişken bunlar multiclient açıp gold kasmaya başlıyolar
onlarin bot otomatik oluor sanki :D ama onlarda kaçak kullandiklari için siliolar hackshield i kullaniolar ne kullaniolarsa :D :thumbsup:

Redconnector onlar... :) direk clientles tek program herşey otomatik... :) leveli geldiğinde itemi bile kendisi gidip npcden alıor çar.. :) Direk Joymax Destekli olduğundan opcode otomatik geliyor onlara :D

ZuzZu demiş ki:
Swatch demiş ki:
RoY_NuKeR demiş ki:
Goldbotlar Meseleyi Çüzmüş Yine ortalıktalar Nasıl yapıyolarda bot üreticileri bile sorunu çözememişken bunlar multiclient açıp gold kasmaya başlıyolar
onlarin bot otomatik oluor sanki :D ama onlarda kaçak kullandiklari için siliolar hackshield i kullaniolar ne kullaniolarsa :D :thumbsup:

Redconnector onlar... :) direk clientles tek program herşey otomatik... :) leveli geldiğinde itemi bile kendisi gidip npcden alıor çar.. :) Direk Joymax Destekli olduğundan opcode otomatik geliyor onlara :D
yok daha neler dediklerin dogru fakat joymax destekli kısmı biraz saçma

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o programı zamanında bizde kullandık charın herşeyini yapıyor şimdi kore yüksek paralara satıyor o programı 8)

Merak etmeyin illaki gelecektir yoksa çok çok müşteri kaybeder BOT-CAVE

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hadamanthys demiş ki:
Hackshieldin ismini degiştirince, Multiclient kullanabiliyorsunuz :thumbsup:
Ertesi haftaya kadar da şok olursanız soğuk bir bardak su içiyorsunuz :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Hadamanthys demiş ki:
Hackshieldin ismini degiştirince, Multiclient kullanabiliyorsunuz :thumbsup:
Ertesi haftaya kadar da şok olursanız soğuk bir bardak su içiyorsunuz :mrgreen:
bosver soguk bardak su yu joymax icer ozaman oyunu bırakırız olur biter biz lerden para kazanmıyormu sonucda joymax tek tek musteri kaybederse bi bardak su icerler

bırak bide bu ay sonunda kadar multi gelmezse oyunu bırakıcagız zate bu joymax ın amacı tek tek car kasıp 120 geldiginde de eglenemeden gene 120 ye kasmamız istiyor yane bole liklede daha fazla para kazanmanın derdin de buna da ben alet olamam bu oyun yuzun den hayattan kopduk bıde buna alet olmayak deme :D joymax bizleri salak sanıyor ama kendi salak durumuna dusecek demedi demeyin

Yukarı Alt