eski konulara baktım hep sbot u övüyolar. yeni güncellemelerden sonra nasıl? dili türkçe mi? çoklu char acma var mı?

SBOT en son kullandığımda tr dili yoktu ama zaten çok karışık bi bot değil yapacağın 3-5 ayar var gerisini kendi yapıyor. Bi kere otomatik script var hacım sen seçiyosun canavarı kendisi gidiyor kasma alanına kendisi str int veriyor skill veriyor. Otomatik giriş yapıyor neler neler :)

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
mbot türkçe, sbot ingilizce. bana sorarsan sbot ama ingilizceyle aran yoksa mbot mecburen.

Sbot mbottan daha anlaşılır bana kalırsa.. İngilizcem iyi değil ama her ayarını anlayabiliyorum. Script olayıyla zaten açık ara önde sbot. Sbot-mod programıyla clienless özelliğide var. Auto lure özelliği eklenmiş ben kullanmayalı baya gelişmiş sbot.

Mbotsa yeniliğe açık olmayan kendi bildiğinden şaşmayanların botu bence...

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Sbot mbottan daha anlaşılır bana kalırsa.. İngilizcem iyi değil ama her ayarını anlayabiliyorum. Script olayıyla zaten açık ara önde sbot. Sbot-mod programıyla clienless özelliğide var. Auto lure özelliği eklenmiş ben kullanmayalı baya gelişmiş sbot.

Mbotsa yeniliğe açık olmayan kendi bildiğinden şaşmayanların botu bence...

katılıyorum :buddha: :headbang: :beer:

ISro'da Mbot fazlasıyla DC yer nedeni var olan Mbot Crack.

Diğer türlü SBot her yere gider.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj HatcheteR rumuzlu uyeden alinti yapildi
HatcheteR demiş ki:
ISro'da Mbot fazlasıyla DC yer nedeni var olan Mbot Crack.

Diğer türlü SBot her yere gider.
mbot crack ve orjinal mbotun botserverları farklı. hiçbir dc problemi olmuyor. ayrıca mbot crack sadece VSRO için.

Sbot her özelliği değil en belirgin ve diğer botlardan ayıran tek şey " kasma yerine kendi gitmesi " o hariç Notta hepsi var.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Hermaphros rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hermaphros demiş ki:
Sbot her özelliği değil en belirgin ve diğer botlardan ayıran tek şey " kasma yerine kendi gitmesi " o hariç Notta hepsi var.

bu cok cok büyük bir fark ve sırf bunun icin alıyordum

Taa 100 cap isroda sbot kullanıyordum harika hızlıydı fakat. 3-4 Ay önce sbot satın aldım. Mbot la kasması ve seriliği kıyaslandığında mbotun daha hızlı olduğunu sbotun sürekli durakladığını gördüm(Belki sorun bendedir.) Paralı sbot dururken crack mbot kullanıyordum o derece sinir bi durumdu yani:(

Sbot charın sağlam kasılabilmesi açısından herşeyi sağlıyor mesela emercency mode var o modda her türlü buf'ı ekleyebiliyorsunuz ama mbotta sadece hp bir seviyeye düştükten sonra bir skill bastırabiliyorsunuz oysaki ben hem bless açsın hem healing cycle bassın gibi ayarlar isterim. Mesela belirlediğim sayı veya üzeri mob saldırdığında bless+zerk açtırıp saldırtabiliyorum buda dimension pillarlardan çıkan enevylere karşı çok işe yarıyor.. 3tane kasma alanı belirleyip oralarda sırayla görevleri yaptırabiliyorum veya o alanlardan birini seçip starta bastığımda geri kalan herşeyi bot hallediyor. İtem filitresi daha rahat ve str int verebiliyor

Mbotta beğendiğim özellikler; 1h silahlarda yanına kalkan takabiliyor olması, silahın ilk slotta durmasına gerek olmaması, zehirlenme durumunda buf kullanabilmesi, türkçe seçeneğinin olması, partidekiler değişsede res atması buf vermesi ve her yerde çalışması (townda ctf arenada battle arenada medusada botu kurun çalışıyor sbot ise townda asla çalışmaz return atıp durur ctfde koordinat belirleyemez vs vs..)vb vb..

Yukarı Alt