1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot Manager FTP Özelliği [Resimli Anlatım]

1. Decoy

Decoy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet Arkadaşlar Sbot Manager'de Bulunan FTP Özelliğini Aktif Etmeyi Resimler Yardımı ile Sizlere Sunucam​

P.s : Anlatım Benim Tarafımdan EXL için yapılmıştır.

[*]Arkadaşlar İlk Resimde Gördüğümüz Kırmızı ile Kutu içine Alınmış Bölümden Kayıt Oluyoruz.​
    [*]Bu Kısımdan ise Üye Oluyoruz.​
    [*]Üye Alım İşlemi Tamamlandı E-mailden Aktivasyon Yapacağız.​
    [*]Aktivasyondan Sonra Üye Giriş Alanından Aldığımız Üyelikle Giriş Yapıyoruz.​
    [*]Resimde Anlatılanları birbir Uygulayın."Webhosting FTP" şifrenizi Not Alın​
    [*]Sbot Manageri Açtıktan Sonra Settings Kısmından General Settingse Giriyoruz​
    [*]Yapılıcakları Resimde Anlattım​
    [*]Bu Kısımdan FTP Upload için Aktifleştirmek Gerekiyor Enable Diyoruz ve Bu Kadar​

Botları FTP'den Takip Etmek için Server Kısmında Yazan Adresi Kopyalıp bir Kenara Yapıştırdıktan Sonra Directory on FTP-Server kısmını Devamına Yapıştırıyoruz.
    Örnek;
    "ftp://botlarimiz.funpic.de/botlar"
    Girdikten Sonra Bizden Kullanıcı Adı ve Şifre İster Sbot Manager'da General Settings'e yazdığımız Usurname ve Passwort'u Yazarak Giriş Yaptıktan sonra Karakterlerimiz Gözükmektedir.

P.s ; Bot Bilgilerini Yenileme İşlemini 0-20dk Arasında Yapmaktadır.​

Site üzerinden ulaştığınızda bu ekrandaki gibi bilgileri görmektesiniz.

2. McBlue

McBlue Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sbot Manager Hiç güvenilir bir program değil !!! Charım soyuldu bunun yüzünden .

3. Decoy

Decoy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Program EXL Admini ve Modlar Tarafından Onaylı ayrıca Virüs Total Sonucundada Tek 1 Virüs saptanmıyor eminmisin bu yüzden soyulduğuna ?

4. McBlue

McBlue Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sence bot-cave yekileri onaylamıyorsa hatta 2 saat sabit kaldıktan sonra hemen atar topar silindiyese ve uyarısı yapıldıysa bu ispattır .Herseyin virüs olarak gözükmesi gerekmez. Arkadan yönetilede bilir .Ben sadece öneri şeklinde bulundum.Buradaki amacım bu sitenin modları veya adminlerini karalamak değil.Asıl yapımcılarından bahsediyorum.