Evet Arkadaşlar Sbot Manager'de Bulunan FTP Özelliğini Aktif Etmeyi Resimler Yardımı ile Sizlere Sunucam​

P.s : Anlatım Benim Tarafımdan EXL için yapılmıştır.

[*]Arkadaşlar İlk Resimde Gördüğümüz Kırmızı ile Kutu içine Alınmış Bölümden Kayıt Oluyoruz.​
- Resim Silinmiş.
[*]Bu Kısımdan ise Üye Oluyoruz.​
- Resim Silinmiş.
[*]Üye Alım İşlemi Tamamlandı E-mailden Aktivasyon Yapacağız.​
- Resim Silinmiş.
[*]Aktivasyondan Sonra Üye Giriş Alanından Aldığımız Üyelikle Giriş Yapıyoruz.​
- Resim Silinmiş.
[*]Resimde Anlatılanları birbir Uygulayın."Webhosting FTP" şifrenizi Not Alın​
- Resim Silinmiş.
[*]Sbot Manageri Açtıktan Sonra Settings Kısmından General Settingse Giriyoruz​
- Resim Silinmiş.
[*]Yapılıcakları Resimde Anlattım​
- Resim Silinmiş.
[*]Bu Kısımdan FTP Upload için Aktifleştirmek Gerekiyor Enable Diyoruz ve Bu Kadar​
- Resim Silinmiş.

Botları FTP'den Takip Etmek için Server Kısmında Yazan Adresi Kopyalıp bir Kenara Yapıştırdıktan Sonra Directory on FTP-Server kısmını Devamına Yapıştırıyoruz.
Örnek;
"ftp://botlarimiz.funpic.de/botlar"
Girdikten Sonra Bizden Kullanıcı Adı ve Şifre İster Sbot Manager'da General Settings'e yazdığımız Usurname ve Passwort'u Yazarak Giriş Yaptıktan sonra Karakterlerimiz Gözükmektedir.

P.s ; Bot Bilgilerini Yenileme İşlemini 0-20dk Arasında Yapmaktadır.​

Site üzerinden ulaştığınızda bu ekrandaki gibi bilgileri görmektesiniz.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sbot Manager Hiç güvenilir bir program değil !!! Charım soyuldu bunun yüzünden .

Sence bot-cave yekileri onaylamıyorsa hatta 2 saat sabit kaldıktan sonra hemen atar topar silindiyese ve uyarısı yapıldıysa bu ispattır .Herseyin virüs olarak gözükmesi gerekmez. Arkadan yönetilede bilir .Ben sadece öneri şeklinde bulundum.Buradaki amacım bu sitenin modları veya adminlerini karalamak değil.Asıl yapımcılarından bahsediyorum.

Yukarı Alt