1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot Login Sorunu Çözümü

1. ahanda

ahanda Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bildiğiniz üzere son günlerde ttnet yeni bir alt yapı çalışması yapmaya başladı bu yüzden bazılarımız yurt dışı sitelerine giremiyoruz. dolayısıyla bot-cave.net sitesinede girilmiyor. sbotum çalışmayınca kendi çapımda bir araştırma yaptım ve çözümü buldum ve sizinle paylaşmak istedim buyrun çözüm aşağıdaki programlar ile dns değiştirmekte elle değiştirince olmuyor program ile değişince oluyor bizzat kedim denedim ve sbot çalıştı.

Hotspot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.
    Yani Hotspot Shield erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.
    Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

alıntı ve indirme link:
    Download
    http://www.marmaragundem.org/hotspot-shield-sbot-oyuna-girme.html
    Download

başka bir dns değiştirme programı buda baya kullanışlı

İnternette gizli bir şekilde anonim sörf yapmak için kullanılan Proxy IP'lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyen UltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor.
    Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP'lerine bağlanarak güvenli ve tamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf ile güvenli sörf deneyimini tamamen tecrübe edebileceksiniz. IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve cookileri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye'den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.

Download
    http://www.tamindir.com/program/20337/UltraSurf.htm
    Download