Evet hepimizinde bildiği gibi bu Sbot en fazla 2 Pc de kullanılıyor... :coffee:

Tamam buna lafım yok :thumbsup:

Ama şuanda sadece bir pc de açık char botta ama ikinci pc de açmaya kalktığımda şöle bir hata alıyorum ;

Login refused!

Maximum member of allowed
computers (2) exceeded !
Please wait for hardware ID restart at 0.00GMT+1

Çarımı bota koyamıyorum bir yardımcı olursanız sevinirim... :buddha:

:byes:

BrKTrM demiş ki:
Nedeni 2 den fazla pc den bağlanmamız değil mod un dediği gibi 1 de açılcak ama nedenini anlayamadım
Bug oluşmuş olabilir. Yada eğer laptop kullanıyorsan ilk bota wireless ile sonrada ethernet ile girmeye çalıştıysan da seni iki farklı pc diye algılayabilir.

Çünkü ikisininde mac adresleri farklıdır :curtain:

Birisi 01:00 da düzeleceğini Söylemis saat 02:42 ama Düzelme Yok :S Diğeri Profleden Reset 'e Bas Düzelir Demiş saat 02:42 Hala Sürekli Basıyıroum Tık yok.

http://img194.imageshack.us/img194/5958/adszind.jpg

söylemeyi Unutmayayım diğer Ortağım Suan Kullanıyor Botu. Fakat Ben Kullamıorum :S nasıl İştir anlamadım yahu. 6-7 aydır kullandığım problem cıkarmayan bot Simdi Modeme tek Bi Reset atmam ile Problem Çıkardı :S :S

Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Bilgisi Olan arkadaşlar??

Aynı Surumu Kullanıuoruz zaten ya :S Yaw birisi Yardım Etsin :S dün gece 3den beri Charları acamıyorum :(

IsaurA demiş ki:
Aynı Surumu Kullanıuoruz zaten ya :S Yaw birisi Yardım Etsin :S dün gece 3den beri Charları acamıyorum :(
sbotun sitesine giriş yap,profile kısmından reset i tıkla ve sbotunu çalıştır...

volkan.ka demiş ki:
IsaurA demiş ki:
sbotun sitesine giriş yap,profile kısmından reset i tıkla ve sbotunu çalıştır...

En Az 1000 Defa Basmışımdır :S bende Öyle Biliyordum Ama Düzelmiyor :S Diğer Ortak Kullanıcımda Problem Yok Kullanabiliyor Fakat bende Bu problem var :S Sürekli Reset 'e basıp Durdum Yine bi fayda yok of ya :S

Peki Bunu Deniyelim Birde. Tskler. Olumlu veya Olumsuz Sonuç Aldığımda Söyliyeceğim.

evet aynı sorun bendede cıkdı aynen denılnelerı bende yapdım calısmıyo modeme diger bilgisayarımı taktım botu ondan calıstırayım dedım olmuyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BrKTrM demiş ki:
Evet hepimizinde bildiği gibi bu Sbot en fazla 2 Pc de kullanılıyor... :coffee:

Tamam buna lafım yok :thumbsup:

Ama şuanda sadece bir pc de açık char botta ama ikinci pc de açmaya kalktığımda şöle bir hata alıyorum ;

Login refused!

Maximum member of allowed
computers (2) exceeded !
Please wait for hardware ID restart at 0.00GMT+1

Çarımı bota koyamıyorum bir yardımcı olursanız sevinirim... :buddha:

:byes:

bu hatayı alıyorsanız sbot sitesinden profile girip resetleyin düzelecektir veya gece 01den sonra otomatik düzelir halen sorun gitmiyorsa bilin ki sizden başka 2 kişi bu hesabı kullanıyor demektir.

Yukarı Alt