Arkadaşlar sbot almıştım bi heves 2 gün kullandım ve banlandım iki charımda 100yıl banlandı bazı konularda tam olarak anlatılmasada iki pc de açarsanız 3char kasarsanız v.s. şekillerde banlanırsınız diyorlar. Bu konunun müdavimleri olanlardan ne yaparsak banlanırız ne yapmazsak banlanmayız öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler ...

extraloob demiş ki:
sbot ile banlanmazsınız o bir gerçek.

+1907 kesinlikle katılıyorum 7-8 aydır Sbot kullanıorum hiç bir kere bile uyarı almadım bir ara sbot bitmişti ark ısrobot ıd pw le kastım 1 charım banlandı hemde kullandığımdan 3 saat sonra ama Sbotla bir kere bile uarı almadım başka birşeyden banlanmışındır kesin :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BeYZaDe demiş ki:
extraloob demiş ki:
sbot ile banlanmazsınız o bir gerçek.
nedenı nedır her botta banlanma rıskı var demıstın okan abı cool2:

kuzum banlanma riski silkroad online oynayan herkes için geçerlidir oyun free2play bunun botla programla alakası yok adam sıkılır banlar hak talep edemezsin ama sbot için banlanmazsın bunu anlatıyorum ya şöyle düşünün 2005'ten beri sro oynuyorum milyar tane dandik dundik salak sepet bot kurdum test ettim kullandım sbot çıktığı gün Türkiye'de ilk satın alan benim ve gaia'da lvl 100 charımla lvl 110u bekliyorum 8)

Sbot da ban yenmiyor değilde ban riski çok düşük oyunun dosyalarıyla oynaşmadığından ^^ Hackshield disable eden bot kullanırsanız hemen banlanırsınız.

evet oyun dosyalarıyla oynayan her programdan ban yeniyor yoksa s bot joymaxın olduğundan değil :D

Yukarı Alt