bu sıteye uye degıldım ancak basıma gelen dunku olaydan sonra sızlerıde uyarmak ıcın uyelık alıp bu konuyu actım

Yaklasık 4 yıldır sılkroad oynarım yasım 29 olmasına ragmen bır cok bot kullandım son 2 yıldırda sbot kullanıyorum ve aylık yuklemelerı gıtgıdyrdan alıyorum ancak herzamankı aldıgım kısıye ulasamadıgım ıcın 'drlecter' adlı satıcıdan aldım ,uzatmak ıcın bılıyosunuz karsı tarafa forum gırıs bılgılerını vermenız gerekıyor bende verdım ancak vermeden once ben gırmıstım aradan 10 dk gectı ve bana sıfrenız yanlıs dıye bılgı geldı ,nasıl olur dıye kendın denedım ancak o anda anladım kı artık sıfrem ve kullanıcı adım degısmıstı .botcave moderatoru ıle ırtıbata gecrım ve yaklasık bır saat sonra adamlardan bana gelen cevap ' kullanıcı bılgılerını aylık uzatarak degıstırmıssınız ' dıye ıdı.

Meger arkadaslar bu sıfrelerı bılen bırı eger yukleme yaparsa maılı de degıstırıp guncelleyerek sbotunuzu alabılıyolar veya degıstırebılıyolar bu 'drlecter' denen satıcıdan yazdıgım okadar mesaja cevap bıle yok hırsızın da bır serefı olur ama bunda o da yok .

Aman dıyım sız bu konulara dıkkat edın basımdan gecen kotu bır olayı sızle paylasmak ıstedım kı sızınde basınıza bole bırsey gelmesın .benım aklım basıma geldı bıdaha asla ancak olan sbotuma oldu sımdı almaya kalksam 100 lira

(sevgılı moderatorler lutfen bu mesajımı sabıtleyın kı dıger arkadasların magdurıyetını engellıyelım)

Bende dr ile çalışıyorum silklerimi alıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ama bilmiyorum beşer şeşer.

Yukarı Alt