bilgisayarımı temizlemek amaçlı tarattım panda antivirüs kullanıyorum ve süpheli bulup sbotu sildi indirirkende engelledi.

şimdi bana burada onlar virüs değil diyecek olanlarda cıkacak tabiki fikirlere saygı duyuyorum ama 1 hafta önce charım soyuldu. acaba virüs değil diye kullanıpta sbot tarafından hacklenmiş olmayalım ?

görüslerinizi bekliyorum şimdiden ilgi ve alakanıza tesekkürler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sence virüslü bir bot olsaydı satışları kapatırlar mıydı ?

yakşalık 1 aydır falan kullanıyorum bende sbot bi zararını görmedim ayrıca Kemalistin söylediği çok doğru +1

Valla Sbot dan soyulan yoktur.O görünen virüsler zararlı virüsler değildir.Zaten bir çok virüs uyarısında Themida gibi yazılar yazar.Themida da bir koruma programı.Ondan virüs gibi görüyor.Hem Gerçekten char filan soysalar adamların adresleri belli yurtları belli.Mahkemeye verirsin alırsın donlarına kadar.(Site üzerinden veya paypal hesabı kredi kartı hesapları üzerinden adreslerı çok rahatlıkla bulunabilir.)

bütün virüs programları öyle uyarı vermiyo ya belirli programlar veriyo misal bende nod32 kullanıyordum uyarı verdi karantinaya aldım ve botun o sürümünü kullanamadım :D ya vir. prog. sil yada botun yeni sürümünü bekle :D

Yukarı Alt