Gameworld

Bilgiliyim
Sbot ışınlanınca kendiliğinden clientless moda geçiyor nedeni nedir? Bazende direk geçiyor bilgisayarın özellikleri iyi hiç tıklamıyor ama sbotda bu sorun var sildim yükledim ginede değişmedi çözümünü bilen lütfen yardım etsin ?

Gameworld

Bilgiliyim
Her zaman yeni versionda düzelir diyorlar ama hep aynı hata bıktım ya 3 tane çarı bile sbotta açamıyoruz bu nasıl iş 1sini zaten clientlesse bırakıyorum 2 si hidede kalıyor tak bir açtımmı direk clientlesse geçiyor

aynen pc kaldırmıyoo 3 sroyu taxi yapıyosun bi tek kasan char açık kalsın dierlerini kill client yap
bnm pc normalde 3 sro açamaz ama clientless 5 char + clientli kasan char açtım mis gibi çalışmaya devam etti :))

Gameworld

Bilgiliyim
Dual core çift çekirdek işlemci 2.50 2gb ram atı radeon x1650 1GB ekran kartı çalıştırmıyomuş demek pcyimi değişsek ne !!!

Arakdaşım mileltinde corei7 kulllanınanıda gördüm adamlar kaç char acıyo.Bitek sendemi 3. charda atıyor mantıklı düşün dmeek sistem yetersiz

Gameworld demiş ki:
Dual core çift çekirdek işlemci 2.50 2gb ram atı radeon x1650 1GB ekran kartı çalıştırmıyomuş demek pcyimi değişsek ne !!!
Sistemden kaynaklanmaz sadece; internetin hızıda önemlidir.

Gameworld

Bilgiliyim
Gameworld demiş ki:
Diğer pcmi kurdum yukardaki özelliklerden çok az düşük olmasına karşın 3 çarımıda clientless mod olmadan rahatlıkla açtı tek fark bu vistaydı demek internet hızından oldu :think:

Yukarı Alt