item filitreden herşeyi seçtim pet toplasın ditye ayarladım ama bot çer çöğ herşeyi topluyor bunu bir türli ayarlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz

Onu yaptım dont pick desen bile alıyor herşeyi topluyor itel filtreden ayarlama yaptıktan sonra benim settings kısmında pick ayarından da yapmam gereken bir ayar varmı benim petim var ben toplamıcam pet toplıcak bu konuda hakkında yradımlarınızj bekliyorm şimdiden teşekkürler

evet ya aynı sorun bende de var lütfen anlayan birisi bakabilir mi? Okan abi sen bak :D

aynı sorun bendede var char toplamıyor tamam,ama pet için gerekli ayarları yaptığım halde ne var ne yok topluyor karakter..

bende sbot kullanmaya başladım daha önce ibot kullanıyordum daha toplama ayarı daha iyiydi :D pet herşeyi topluyor sonra üstü doluyor char almıyo pettiki seyleri charda pette doluyo sen son :S

A

Anonymous

Guest
pet ayarlarınızdan other seçeneğinin kalkmış oldugundan emin olun peti off durumuna getirin
sbotun pet ayarları bölümündeki own ve others itemslerin işaretli olmadıgından emin olun

Yukarı Alt