Arkadaşlar kendi SBot deneyimlerim edindiğim sonuçlara göre;

- Bir Sbot isi ile 2 pc de sbot açabiliyorsun,
- Bir SBot id si ile en fazla aktif 14 account açabiliyorsun. 15. accounttan itibaren açılan botların fonksiyonları duruyor.
- Eğer birden fazla SBot id m var, bilgisayarım çok iyi ben 60 tane account açıcam diyorsan yanılırsın. Yine bir pc de en fazla 19 tane SBot açılabiliyor. 20 nci botu açmaya kalktığınızda bot açılmıyor.

Siteyi inceledim ama bu bilgileri hiçbiryerde bulamadım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Bende 13 tane clientless stall çarı, 6 tane kasan çar olmaz üzere 19 account açılabiliyor.

Teşekkürler.

SBot uyarısında en fazla 2 pc de çalıştırılabilir diyor. Ancak biz 3 arkadaş ortaklaşa kullanıyoruz ve bugüne kadar çalışmamazlık diye bi durumla karşılaşmadık.
:?

ben daha 1 PC de 2 çar açamıyorumki :D kaldı 19 nu açam :D masaüstüne 2 tane neptün1 neptün2 sbot klasörü açtım 2 çarla girdikden sonra illaki 1ni atıyor bu uyuz Sbot nasıl yaptğnızı söylerseniz bende açmak istiyorum :)

Neden hala inatla aynı şeyi söylüyorsunuz anlamıyorum. Sbot uyarısında max 2 pc de çalıştırılabileceğini söylüyor. Ancak denediğiniz taktirde göreceksinizki 3 pc de; her pc de 14 acc açılabiliyor, 15 değil. 15 nci acc yi açtığınızda acc açılıyor ancak bot fonksiyonları kapanıyor.

Önce deneyin sonra buraya yazın. Gereksiz iddialarda bulunmayın lütfen.
:oldie:

ulen yalan söylemeyin şimdi denedim yanlış 2 pc de açılıyor 3. den girdiğinde 1 tanesi blocklanıo

Stw

Öğreniyorum
garip_avci demiş ki:
ulen yalan söylemeyin şimdi denedim yanlış 2 pc de açılıyor 3. den girdiğinde 1 tanesi blocklanıo
adam kılıçdaroğlu beyler sanırım haklı bizde 2 kişi kullanabiliyoruz :sfff:

1---- sbot la max 2 pc de kullanırsın 3. cüye zaten izin vermez ve son açtıgın pc yi GMT +1 e kadar blocklar.

2---- sbotla her id için maxx 15 char açılır 2 pc kullanıyorsan 1 pc de 8 2. ci pc de 7 açabilirsin max. yani toplamda yine 15 i geçemez. 16 .cıyı açmaya kalkarsan izin vermez.

3---- kaç tane sbotun olursa olsun 1 ip den en fazla 30 charla bağlanabilirsin. isterse 10 sbotun olsun 10 pc de olsa 1 ip den 30 char bağlanmana izin verir.

...7 YILLIK SİLKROAD OYUNCUSU OLARAK TÜM BUNLAR TECRÜBELERİMLE SABİTTİR...

Yukarı Alt