Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Açıklama

İşte Uzun Uğraşlarım sonucu Bulmuş olduğum Auto Reform Auto Accept Programı Taxi yaparken düşük levelleri otomatik alabilir. 4/4 pt oto kuran ve gelenleri oto alan vede Açıklama Kısmına İstediğiniz Yazıyı yazarak her seferde günceller güncelleme süresini sizde ayarlaya bilirsiniz...

Bu program genellikle Botla kullanılmaktadır isteyenler Manuel de kulana bilir botta kullanıcak olanlar AFK Butonuna Basarak Join pt yapan Playerları otomatik olarak pt e almaktadır. Eğer Manuel Kullancaksanız AFK kutusnu İşaretlemeyebilirler. Ama Herkezin AFK kutusunu işaretlemesi önerilir.

Kullanımı:

İLK OLARAK PROGRAMIMIZI İNDİRİYORUZ.

— Silkroad'a giriyoruz. (Silkroad Açılmadan Programımız çalışmaz.)

— Programı Açıyoruz

— İlk seçenek olarak Hunting Veya Quest Seçenğini seçiyoruz.

— İkinci Olarak pt almak istediğiniz Player Level Range i Yazıyoruz Öreneğin 70-90 Lvl Arası

— Sonra AFK Butonuna Basıyoruz Basmanız önemlidir. Mutlaka önerilir. Bastıktan sonra Altta Party type Seçeneği Çıkıyor ordan istediğiniz pt type i seçiyoruz.

— 4/4 yapmak isteyenler [Exp Distribution]-[Item Distribution] (Yerden alınan item bölünmez) veya [Exp Distribution]-[Item Auto Share] (Yerden alınan item bölünür)

— 8/8 yapmak isteyenler [Exp Auto Share]-[Item Distrubition] (Yerden alınan item bölünmez) veya [Exp Auto Share]-[Item Auto Share] (Yerdan alınan item bölünür)

— Set Eveytime, Set Once, Ban/Leave ve Ban Once ye dokunmassınız

— Title Kısmına yani Açıklama bölümüne İstediğiniz Açıklamayı yazabilir.Örnek: 4/4 Come vs.

— En Alttaki 'Invertal' Party güncelleme süresidir. 30 saniye İstenen Süre İsterseniz değiştirebilirsiniz.

— Sen Son olarakta Start a basıyoruz. ve Programımız Tıkır Tıkır Çalışıyor

Download
http://s2.dosya.tc/GFXParty1.32.rar.html

Virustotal
http://www.virustotal.com/tr/analisis/e6922d9aef1dc104c4ce8dc8e8a80072
Not:Program Autoit.EHB programı ile yazıldığı için virüs total sonuçları sizi aldatmasın...

süpersin bu konuya hiç yorum olmazmı :( diodumkii bi baktım konu 1 saat önce açılmış :D mütiş bi zamnada aramışm :D saolasın ilk yorum :D

hmmm sjsroda sibibotda olmuormu? :Ddediklerini uyguladm start yaptım 1 kere yapıor ben bota bıraktım ama start deince yazıo bitek :D

rakibim007 demiş ki:
hmmm sjsroda sibibotda olmuormu? :Ddediklerini uyguladm start yaptım 1 kere yapıor ben bota bıraktım ama start deince yazıo bitek :D
hiç denemedim denerseniz sjsrodada çalısırsa konuya ekleyelim :) :headbang:

clup93 demiş ki:
rakibim007 demiş ki:
hiç denemedim denerseniz sjsrodada çalısırsa konuya ekleyelim :) :headbang:
ben denedim işte ama starta basınca bir kere yapıyo bidaa icin bidaha starta basmalısın

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt