Merhabalar arkadaşlar,

birisinden sbot satın alacağım yakın zamanda, birkaç şey aklıma takıldı.

Şimdiiii, sbot max. 2 bilgisayarda aynı hesap oynanabiliyor diye biliyorum.Hani makine olarak.Ancak benim satın alacağım kişi ile, benim makinam vede arkadaşımın makinası topldam 3 ediyor.Sorun teşkil ediyor mu yoksa olay daha farklı mı işliyor ?

Teşekkürler.

Baris Chn demiş ki:
En fazla 2pc fazlasini kabulnetmiyorlar

Tamam, ancak şimdi aldığım kişiden sonra Şifre vs. değişecek zaten.Ama onun bilgisayarı artık hesaba kayıtlı oluyorda,benim bilgisayarım 2. bilgisayar mı oluyor yoksa daha mı farklı işliyor sistem ?

Hocam anladimda sifre degisdigi anda onun pc'sinde kayitli olsada kabul etmez,siz 2 ayri pc den acabilirsiniz

Hocam, şimdi kesinliğe kavuşturalım. :)

Satın aldığım kişi artık girmeyecek.Yani benim olacak.O kendi bilgisayarın açtığı için önceden ben artık sadece kendi bilgisayarımdan mı girebilirim ? Yani 2 bilgisayar limitine birine X diyerine Y dersek, X satın aldığım kişi Y ben olsam.Satın alınca ve şifre vs değişince, hala o X ve ben Y olarak kalıyorum vede, kendi makinam vede bir arkadaşımın makinasında ( bu durumda bu Z oluyor . ) açamıyormuyum ? Yani ben yani Y ile son 2. bilgisayar mı kabul ediliyor ?

Algoritma demiş ki:
Hocam, şimdi kesinliğe kavuşturalım. :)

Satın aldığım kişi artık girmeyecek.Yani benim olacak.O kendi bilgisayarın açtığı için önceden ben artık sadece kendi bilgisayarımdan mı girebilirim ? Yani 2 bilgisayar limitine birine X diyerine Y dersek, X satın aldığım kişi Y ben olsam.Satın alınca ve şifre vs değişince, hala o X ve ben Y olarak kalıyorum vede, kendi makinam vede bir arkadaşımın makinasında ( bu durumda bu Z oluyor . ) açamıyormuyum ? Yani ben yani Y ile son 2. bilgisayar mı kabul ediliyor ?
hayır satan kişinin ilişkisi kalmıyor sen ve kullanıcak arkadaşın birlikte 2 kişi olacaksınız

Takımı
Besiktas
Aldıktan bir gün sonra hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.Pc olarak kabul ettiği oyunda olduğu pclerdir.Eski pcler dahil değildir yani.Aldıktan bir gün sonra diğer arkadaş giremiyeceği için siz 2farklı pcden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Sbot da server database inde günlük girilen pc kullanıcı adları saklıdır.
Ve bu bilgiler her gün gece saat 02:00 da sıfırlanır.
Yani sbotunuzu aldıktan sonra, saat 02.00 dan itibaren artık kendi pc nizde ve farklı 1 pc de çalıştırmaya başlayabilirsiniz.
Not: sbotunuzu aldıktan sonra yükleme yapın ve paypal işlem no yu bir yere not edin. Paypal işlem no ile sbot geri alınabiliyor.

Neoptolemos demiş ki:
Yani sbotunuzu aldıktan sonra, saat 02.00 dan itibaren artık kendi pc nizde ve farklı 1 pc de çalıştırmaya başlayabilirsiniz.
Not: sbotunuzu aldıktan sonra yükleme yapın ve paypal işlem no yu bir yere not edin. Paypal işlem no ile sbot geri alınabiliyor.

Aldıktan sonra paypaldan değil, normal 15 liraya yükleme yapacaktım.Paypal işlem no ile alınabilir derken neyi kastettiniz ? Yani satan kişi ben şifre,mail değiştirdiğim halde paypal no ile geri alabilir mi ?

Algoritma demiş ki:
Neoptolemos demiş ki:

Aldıktan sonra paypaldan değil, normal 15 liraya yükleme yapacaktım.Paypal işlem no ile alınabilir derken neyi kastettiniz ? Yani satan kişi ben şifre,mail değiştirdiğim halde paypal no ile geri alabilir mi ?
Evet aynen öyle. Eğer son yüklemeyi siz paypal aracılığı ile, yada paypal işlem numarası veren site aracılığı ile yapmaz iseniz. Alan kişi hiçbirşey bilmese bile paypal işlem no yu girip üyeliği geri alabilir.

Neoptolemos demiş ki:
Algoritma demiş ki:
Neoptolemos demiş ki:

Evet aynen öyle. Eğer son yüklemeyi siz paypal aracılığı ile, yada paypal işlem numarası veren site aracılığı ile yapmaz iseniz. Alan kişi hiçbirşey bilmese bile paypal işlem no yu girip üyeliği geri alabilir.

Extraloob, ile kredi yüklersem bu paypal numarasını veriyor mu ? Birde her alan site paypal ile almıyor mu ? Alıyorsa site elinde paypal numaram olmazmı ? Sitede bunu lehine kullanmaz mı ? Paypal ile alan bir siteden paypal numaramı alırsam bu numara her alındığında değişiyor mu ? 8O

Ben kendi paypalımla aldığım için extraloob verir mi vermez mi bilemiyorum. Evet her site paypal ile alıyor. Ve yine evet aleyhinde kullanabilir. Ve yine yine evet numara her yeniden alımda tekrar deişir. Ve üyeligini geri alabilmek için son yükleme kodunu vermen gerekir.

Neoptolemos demiş ki:
Ben kendi paypalımla aldığım için extraloob verir mi vermez mi bilemiyorum. Evet her site paypal ile alıyor. Ve yine evet aleyhinde kullanabilir. Ve yine yine evet numara her yeniden alımda tekrar deişir. Ve üyeligini geri alabilmek için son yükleme kodunu vermen gerekir.

Yani kredi yüklersem, aldığım kişi geri alamaz ancak herhangi bir durumda alamam ? Paypal numarasını almam benim lehime ?

Mrb ;

Şimdi sen hesabı satın aldıktan sonra gece 1 yada 2 gibi sbot database inde reset atılır. O arkadaşın girme olasılığı kalmaz ( Tabii sen şifreyi değiştirdiğin vakit oyunda olmaması lazım... Eğer çıkmazsa arkadaş çıkana kadar senin ortağın giremez...)

Yukarı Alt