1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot hakkında ACİL..!

1. savagece41

savagece41 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SBot Baglantı Ipsini kaydederek mi çalışıyor yoksa pc hostlarınımı kayıt alıpta 2 pc mantığı ile çalışıyor
    sormak istediğim bende 2 bağlantı var ve 2 bağlantıdada s-bot u kullandım bi arkadaşımlada paylaşmak istiyorum arkadaşıma versem 3 pc den mi kullandık olarak algılıyacak? yoksa 2 pc den mi?
    3 ayrı bağlantı IP si kullanılmış olacak yani accountun bloke edilme riski varmı_? :buddha:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    ağ bağlantı olaylarını unut 2 pc sınırı var ok canımcım :D

3. savagece41

savagece41 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Verdiğin bilgiye dayanarak arkadaşıma verdim S-bot u bilgin yanlış sayende banlandım Bağlantı IP numarası üzerine 2 Bağlantı kullanabiliyor en fazla sayenizde banlandım bunu çözerseniz sevinirim....!!! :!!&%&!

4. McCappy

McCappy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hunTer :)
    bizim kendi başımıza tasarladığımız bir bilgi değildir bu sbot un sitesindede verildi :thumbsup:

PS:(sen arkadaşına vermişsindir arkadaşında arkadaşına vermiştir banlanmışsındır bunda bizim bir suçumuz yok :wink1: )

5. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Zaten hep biz hatalı oluruz. Niye yardım ediyorsak size. sanki para veriyosunuz :P

Adam sana ne demiş, en fazla 2 bilgisayardan kullanabilirsin. Madem çok biliyorsun git Sbot orjinal forumunda açıklamaları var biz kafamızdan yazıp yardım ediyoruz. :coffee: