Yeni sürüm sbottan mı yoksa joymaxden mi yoksa benim pc den mi bilmiorum ama donma problemi yaşıyorum. 6 char açık. ilk etapta açtığım charlar 3.-4. charı açtıktan sonra donuyolar. çözümünü bilenler paylaşırsa sevinirim.

açtığım char sayısı ile ilgisi yok sadece 2 char açıp deniyim dedim, yine de donma problemi var. yok mu arkadaşlar çözüme dair fikri olan?

mertkaan32 demiş ki:
Aynen bende de bu sorun var. Laptop la kablosuz internet kullandığım için mi diye düşünmeye başladım :headbang:
walla sürekli kablosuz kullandığım için hiç böyle bi ihtimali düşünmedim.

Daha önceden bi sıkıntı olduğunda extralooba gelir çözümünü çok kısa sürede bulurdum. Benim şansıma mı bu akşam böyle durgunluk var yoksa site el değiştirdikten sonra artık böyle mi?

mertkaan32 demiş ki:
Herkes yemekte sanırım çözüm bulamadık derdimize
umarım öyledir. çok enteresan yanlız aylardır (belki yılı bulmuştur) kullanıyorum sbotu, hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.

Bugün yapılan bakım sonrası gelen İP sınırlaması sonucu olan bir hata sanırım. ama çok uzun sürmeden düzeltirlerse çok iyi olacak yoksa yazıcam extraloobun çar satış bölümüne 6 adet 110 FF çar satılık diye ya nasip artık daral:

Bizdede var netle ilgisi yok Videolar Yükleniyor. Sanırım Önce 2 Karakter Sınırlamasının Getirilmesi Sonra Tekrar Kaldırılmasıyla İlgili :think:

hanry006 demiş ki:
Bizdede var netle ilgisi yok Videolar Yükleniyor. Sanırım Önce 2 Karakter Sınırlamasının Getirilmesi Sonra Tekrar Kaldırılmasıyla İlgili :think:
tek char açıyorum ona rağmen 1 dk bile sürmeden donuyo,joymaxın bi defa da akıllı bi iş yaptığını görsek dişimizi kırıcaz
*sbot kullanmadan girdiğimde sorun yok
*millet sbotu gayet çatır çatır kullanıyo şu an sorun yok diolar :S

Aynı sorun bende de var.Sbottan girince çarlar donup kalıyor.Sorunu çözersen bana söylermisin :beer:

Takımı
Fenerbahce
meraklibiber demiş ki:
hanry006 demiş ki:
tek char açıyorum ona rağmen 1 dk bile sürmeden donuyo,joymaxın bi defa da akıllı bi iş yaptığını görsek dişimizi kırıcaz
*sbot kullanmadan girdiğimde sorun yok
*millet sbotu gayet çatır çatır kullanıyo şu an sorun yok diolar :S
Bende Hiçbir Sorun yok Gayet iyi Çalışıyor
Botu Silip Yeni Sürümünü İndiriniz http://89.146.215.204/download/SBot_1.99.3.zip
Ayarları Sil Baştan Yapın Birde Böyle Deneyin Sonuç Ne olacak Görelim :curtain:

Yukarı Alt