Öncelikle arkadaşlar loophack bağlantısını kuracağız tüm arkadaşlarımız biliyordur genelde neyse loophack i kurduktan sonra ip adresi: 89.146.215.202 alt ağ maskesi 255.0.0.0 bu şekilde yapıyoruz..

- Resim Silinmiş.

Link: http://up-file.com/download/7d509457b40a1b6a415d30a96166e20ff

Rar Şifresi:
Kod:
www.extraloob.com
Bizzat kendim denedim çalışıyor arkadaşlar iyi kasılmalar..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
valla bana virus bulaştı bundan sıçtı pc nin içine kasmaya basladı ve pc kitlenip duruyor şimdi sildim düzeldi imapi gibi birşey bulaşıyor ve notepad açıyor sürekli Windows Sistem yöneticisinde.

By-GeNeBeN demiş ki:
IorıYAGAMI demiş ki:
valla bana virus bulaştı bundan sıçtı pc nin içine kasmaya basladı ve pc kitlenip duruyor şimdi sildim düzeldi imapi gibi birşey bulaşıyor ve notepad açıyor sürekli Windows Sistem yöneticisinde.
Bana neden bulaşmadı anlamış deilim :D arkadaş bug var diosun şuan kasılıyorum sorunsuz..

Kendinde O Kadar Eminsen Orjinal Crackin Sitesi Bak Bakalım Adam Ne Yazmıs Ve Botu Kaldırmıs Canımcım Bugun Ne Oldugu Biliyorsan Anlarsın :wink1:

By_DaDaS demiş ki:
By-GeNeBeN demiş ki:
IorıYAGAMI demiş ki:
Bana neden bulaşmadı anlamış deilim :D arkadaş bug var diosun şuan kasılıyorum sorunsuz..

Kendinde O Kadar Eminsen Orjinal Crackin Sitesi Bak Bakalım Adam Ne Yazmıs Ve Botu Kaldırmıs Canımcım Bugun Ne Oldugu Biliyorsan Anlarsın :wink1:
+1 ewt kardeş haklısın ama genede konu açık kalsın gelince güncelleriz :D

Yukarı Alt