1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot crack ın içindeki virüsler v.b

1. Alexander Mahone

Alexander Mahone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Arkadaşlar Sbot crack kullandım isrodak icharlarıma koydum botu kastı 2-3 gün güzel herşey iyi ,fakat ecsro (fembria)daki charıma giriyorum arada bir bugun girdim de ne gördüm . 150m parası olan char 85 m e düşmüş üstü başını sos almış thieflik falan herşey üstünde halla halla dedim ben charın şifresini kimseye vermedim nasıl olur?, aklıma sbot geldi ve sbottan olduğunu anladım .sbot u açınca anti keylogger programı alert verip programı engelliyodu vs avast engelliyodu anti keyloggerden okeyleyıp avastı kapatınca kasabiliyodu anca benımde ihtiyacım olduğu için kullanmak zorunda kaldım ama isrodakilerde bişey yok çünkü EKRAN KLAVYEsi kullandım size tavsiye ederim ya ekran klavyesi kullanın yada hiç sbot(crack)kullanmayın

entrasan olan şey charı soymamış ve öyle parayı çar çur etmiş:D (charın şifresini sadece ben biliyorum yani arkadaşım falan yapmış olamaz) umarım anlamışsınızdır anlatmak istediğimi . okuduğunuz için teşekkürler

2. LiveInTexas

LiveInTexas Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    charına gırseler pvp vs. seyler yapmazlar %100 soyarlar emınım bırısı pw nı gormustur yada vermsıındır cracklerı extlın en guvenılır adamları yapıo burada onlara suc atman olmaz

3. BadBoy-_-

BadBoy-_- Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cracki bunca kullanan insan var ve birtek senin charın soyuluyor.. İlginç.

4. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önceki Virüsler Pcnde Hortlamıştır Normal Bişidir Ancak Adam İSRO Yerine niye ECSRO yu Tercih Etmiş Acaba Kıytırık Bir ECSRO ya Deymez.Ayrıca Ekran Klavyeside Görünüyor Keyloggerlarda :D Pc Ne Format Atmanı Şiddetle Tavsiye Ediyorum