Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Error:45
FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)

Hataları alıyorum.Hatalar bolumunde bunları bulamadım ama...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
berkomu demiş ki:
Protection error

Error 45 diye hata alıyorum start client dedikten sonra:S
2.soru cevap.

Torquel demiş ki:
Error:45
FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)

Hataları alıyorum.Hatalar bolumunde bunları bulamadım ama...

bir fikrim yok.

Bir aralar sitenin ileri gelenleri tarafindan deskteklenmeyen crack, simdi basimizin tahti oldu.Cok ilginc...
Ty Wee.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
El Verano demiş ki:
Bir aralar sitenin ileri gelenleri tarafindan deskteklenmeyen crack, simdi basimizin tahti oldu.Cok ilginc...
Ty Wee.

EXL'nin kuruluş amacı sadece tarafsız yayın yapmaktır kim neyi yaparsa bizde yayınlanır weeman'de devamlı crack yapan birisidir ve EXL kurulduğundan beri kendisinin eserleri sitemizde yayınlanmaktadır lakin senin farklı bir düşüncen varsa onu bilemeyeceğim bir papaza görünüp günah çıkartman lazım, burası Dünyanın En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi ve alemde ne kadar program varsa burada yayınlanır sizlerin hizmetine sunulur bunun kilometre taşıda Softmode'tur 8)

yazılımcılar cracker'lar sadece ameledir işlerini yaparlar giderler bizler ise bunların paylaşımını ve uygun kişilere ulaşmasını sağlayan aracılarızdır capişş canımcım.

Bir aralar, bu adamin cracklerinde virus oldugu iddaa ediliyordu.Ancak simdi sitede crackini gorunce sasirmamak elde degil.

Carlsberg fazla mi geldi? :p

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu Açıklamadan Sonra Topic 'e Uğrama Bence :D

=> Teşekkürler Kemalist Yine Harika Bir Topic (Bilgi) ve Sen ..

RaFFiNe demiş ki:
Bu Açıklamadan Sonra Topic 'e Uğrama Bence :D

=> Teşekkürler Kemalist Yine Harika Bir Topic (Bilgi) ve Sen ..
Aciklamada muazzam bir sey yok.Benim yorumuma karsin,extraloob siteyi ovmus yani.:mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
El Verano demiş ki:
Bir aralar, bu adamin cracklerinde virus oldugu iddaa ediliyordu.Ancak simdi sitede crackini gorunce sasirmamak elde degil.

Anladım kuzum niyetin art bu bağlamda sana 7 gün ban yakışır, saygı sınırını da fazlaca aşmışsın bu da hiç yakışmadı bu yüzdende 7 gün ban atıyorum toplam 14 gün ban.

adamın bir ürünü virüslü olur evet bu virüslü adam tospadır deriz adamın bir ürünü temiz olur global mesaj yapar dağıtırız kimsenin zoruna gitmesin amaç herkese doğru bilgiyi aktarmaktır :wink1:

extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:

Anladım kuzum niyetin art bu bağlamda sana 7 gün ban yakışır, saygı sınırını da fazlaca aşmışsın bu da hiç yakışmadı bu yüzdende 7 gün ban atıyorum toplam 14 gün ban.

adamın bir ürünü virüslü olur evet bu virüslü adam tospadır deriz adamın bir ürünü temiz olur global mesaj yapar dağıtırız kimsenin zoruna gitmesin amaç herkese doğru bilgiyi aktarmaktır :wink1:
+9999999999 :sfff:

işte bu sbotu olmayanlara gene güzel oldu sanırım gene 1.22 cracklen mıs cliendles çalısmıyor en azından adam botu cracklemıs temiz bi şekilde sunmus oda güzel bol bol kullanın yeni update kadar :D

Kemalist farkında olmadan sorunuma çözm bulmuş saolsaın
Herkesede teşşekürler "Silkroad Genel Bilgilere" girdim,duyurulara bir baktım sbot crack.Bu sitede bunu seviyorum :D

Torquel demiş ki:
Kemalist farkında olmadan sorunuma çözm bulmuş saolsaın
Herkesede teşşekürler "Silkroad Genel Bilgilere" girdim,duyurulara bir baktım sbot crack.Bu sitede bunu seviyorum :D
bende Fatal eror 45 hatasını alıyorum sen nasıl çözdün?

şimdi bi sorum olcaktı benim kota tam sınıra dayanmış şekilde ve ay başına da az kaldı sorum şu sroyu çalıştırıp kotadan yememesi adına sbottan Hide Client yapılabilirmi ? Kotada dağişme olur mu ?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt