arkadaşlar ne yapatıysam olmadı bot malzemeleri alıp atı kasma alanına doğru gidiyor fakat caveye giriş yerine gelince attan inmiyor atlada ışınlanma olamadığı için orda ölece bekleyip duruyor yardım ederseniz çok sevinirim sağolun

fevzikeles demiş ki:
arkadaşlar ne yapatıysam olmadı bot malzemeleri alıp atı kasma alanına doğru gidiyor fakat caveye giriş yerine gelince attan inmiyor atlada ışınlanma olamadığı için orda ölece bekleyip duruyor yardım ederseniz çok sevinirim sağolun
lütfen arkadaşlar 15 kişi bakmış yokmu jangan caveye giden biri attan nasıl indircez bu adamı olmuyosa at almayı bari iptal edeyim yürüyelek gitsin

extraloob demiş ki:
settings'ten bir ss alalım lütfen...
ss derken resim gibi bişeymi diğer bütün herşeyi ayarlı botun attan indirdiğimde gidip kasıyor herşeyi yapıyor ama attan inmiyor

scrıpt yaparken jangan cave ye yaklasıtıgın zaman attan ın oyle magaraya gır ve devam et hıc bı sekılde sorun olmaz..atla sakın ısınlanmaya kalkma bılıosunuz maLum jangan caveye atla gırıs yasak..o yuzden ısınlanma yerıne az kaldıgı zaman attan ınıp ısınlanın ve devam edın scrıpt yapmaya bu sekılde hıc bı sorunla karsılasmassın.)

blood_moon demiş ki:
scrıpt yaparken jangan cave ye yaklasıtıgın zaman attan ın oyle magaraya gır ve devam et hıc bı sekılde sorun olmaz..atla sakın ısınlanmaya kalkma bılıosunuz maLum jangan caveye atla gırıs yasak..o yuzden ısınlanma yerıne az kaldıgı zaman attan ınıp ısınlanın ve devam edın scrıpt yapmaya bu sekılde hıc bı sorunla karsılasmassın.)
denedim kardeş txt dosyasında hiş bişey yazmıyor mesela tbotta
Delay(3000)
DestroyHorse(2)
go(7200,2103)

gibi bi ibare var ve attan inmesini sağlıyor sırf oracıkta kayıt ettim yaptığım kaydın txt doyasını inceledim ama yinede değişik hiçbişey yazmıyor kayıtta

dostum ben scrıpt basladııgm zaman jangan cave ısınlanma yerıne 1 metre kala attan ınıp ısınalndırıorum adamı sonra aynen scrıpt devam edıorum kasma yerıne gelıp scrıpt bıtırıorum..ve 100 lv geldınden berıde aynı scrıptle kasma yerınde kasıorum..ıllakı senın yaptıgın hata vardır bır yerde..ya scrıpt tam baslatıp yapamıosun..yada baska bır sorunun var...yoksa duzgun olduktan sonra her ayar hıcbı sorun cıkarmaz sbot..

tamamdır arkadaşlar hallettim sorunumu kayıt yaparken az geriden inmek gerekiyo attan çok yakın mesafede inersen olmuyor muhtemelen lagdan ışınlanmanın üstüne geliyom ben bugdan gözükmüyodu şimdi az geriden inince oldu

fevzikeles demiş ki:
tamamdır arkadaşlar hallettim sorunumu kayıt yaparken az geriden inmek gerekiyo attan çok yakın mesafede inersen olmuyor muhtemelen lagdan ışınlanmanın üstüne geliyom ben bugdan gözükmüyodu şimdi az geriden inince oldu
demıstım sana ısınlanma yerınden az gerıde ındıgınde hıc sorun oLmaz.)

Yukarı Alt