1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot Cave sorunu??(yardımplz)hala çözüm gelmedii!!!!

1. tugay1360

tugay1360 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sbotta scrip yaparak cave scripti yaptım ama caveye gitmiyor cave için nasıl script yapılır?....

2. black23

black23 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çalışır.
    Lvl 50 ustumu

3. black23

black23 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çalışır.
    50 isen kayıt yaparak gideceksin.
    Sehire ısınlanmanı felan hep kayıt eder.
    Resime dikkatli bak.

1- Karakterin Kasacağı alanın merkez noktası(X,Y) ve bu merkezden ne kadar uzaklaşacağını(Radius)ayarlayabilirsiniz.
    2- Training Method
    burda 2 seçenek var
    Use Current Condinate Bu seçenek kasma alanına charınızı kendiniz getiriyorsanız kullanın. bu seçenek işaretliyse bot towna gittikten sonra kasma alanına geri dönmeyecektir.
    Use Script Cordinate Bu seçenekte ise bot kasma alanını script dosyasından okumaktadır. bu seçenekte bot kendisi kasma alanına gidecektir.
    3- Chose Script Use Script Cordinateyi seçtiysek mutlaka bu butona basarak geçerli bir script dosyası seçmeliyiz. yoksa bot çalışmayacaktır.
    4- Bu bölümden kendi scriptlerinizi yapabilirsiniz. Townda iken Start Record butonuna basın kasma alanına geldiğinizde ise Stop Record butonuna basın. oluşan scripti kaydetmek için ise Save Script in memory to file butonuna basın. açılan pencerede isimlendirmeyi yapıp kaydet butonuna basın...
    Alıntı yaptım ama yardımcı olabilmişimdir inş.

4. Seppuku

Seppuku Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İsrobot ta F1 F2 odaları ayarlıyordun ama SBot u bilmem ama eğer aynıysa X Y ayarlama yerinden F1 Boot Cave için orayı etkinleştir

5. tugay1360

tugay1360 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorumu iyi okumamıs veya anlamamıssın sanırım scriptti yapmayı ve o gosterdigin ayarları biliyorum ama script i yaptıgım hallde caveye gitmiyor bot:( ha bu arada 50+ mı sorusuna cevabım char 90 yan char kasıyorum^^)

6. systemoff

systemoff Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    srocu xD
    arkadaşLar sbotum var ve bir de sorunum var herşey ayarLı çar çok ii kasıor şehirde aLışverişi tam yapıyor ama koordinatLar (X-Y-Z ) ayarLı oLmasına rağmen kasma yerine gitmiyor ve siLahcıda kaLıyor.Silahcıya giriyor bir şey yapmadan çıkıyor iki adım atıp girip tekrar çıkıyor bu böyLe saatLerce dewam ediyor yardım Lütfen :cry: