Burda demek istedigi sifrenizin eksik girilmis olmasidir,dogal olarakta yanlis girmissinizdir veya 8 haneli bir sifre girmek zorundasinizdir.

Cozum ise:Site uzerinden pw'yi degistirip botcfg dosyasini acip oraya yeni sifreyi yazip girmektir.

destiny demiş ki:
Burda demek istedigi sifrenizin eksik girilmis olmasidir,dogal olarakta yanlis girmissinizdir veya 8 haneli bir sifre girmek zorundasinizdir.

Cozum ise:Site uzerinden pw'yi degistirip botcfg dosyasini acip oraya yeni sifreyi yazip girmektir.
:thumbsup:
ben ılk gördugumde şaşırmıstım sonradan aklım basıma geldı pw yı degıstrdıqımı hatırlattn :)

Bu arada sbotun çar açma konusunda bir sınırı zaten mevcuttur.
Ama 30 a yakın olması lazımdı...
Daha da düşük olabilir.

alpbey07 demiş ki:
:!!&%&! sımdı max 7 tane mı acıcam
hayır. Aynı hesaptan toplam 15 bot açılabilir. Siz 3 açarsınız, arkadaşınız 12 açar;ya da siz 10,arkadaşınız 5 açar. Açılan bot sayısı değişmez. Maksiumum 15 ile sınırlandırılmıştır.

oha yetmedi mi 7 tane kac tane daha acıcan sizin gibiler yüzünden + botlar yüzünden serverlar dolu insallah 2 clienti inerde giremezsiniz anlamıyorum 7 tane char acmayı sonra aglıyosunuz serverlar dolu diye

O kadar char acarsa karışmak benimde hakkım hacım free to play game bu o kadar char acarsa diger insanlar nasıl giricek o sadece kendine müslüman bizde biliyoruz 15 char acmayı bot pt si yapıp para kasmayı ama biz adabımızla oynuyoruz.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
O kadar char acarsa karışmak benimde hakkım hacım free to play game bu o kadar char acarsa diger insanlar nasıl giricek o sadece kendine müslüman bizde biliyoruz 15 char acmayı bot pt si yapıp para kasmayı ama biz adabımızla oynuyoruz.
Kardeşim isteyen istediği gibi oynar, ona bizim karışma hakkımız yok ki .. Kimisi oyunu zevk için oynar kimisi ticaret için oynar, o zaman bu sbotun neden 15 chara kadar açmaya müsadesi var düşündün mü ? Kullanmak lazım herşeyi ..

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
açabiliyorsan açarsın.sana laf diyen olmaz. Açamıyorsan köşene çekilir,sus pus oturursun.Kimseye de karışamazsın.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
8O 8O benım actıgım tum çarlar premıumlu ha tek pc den acmısım ha 15 taneden ne fark edıcekkı ben sadece fazla elektrık param gıtmesın dıe dedım :mrgreen: :mrgreen:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Premiumluysa sözüm yok hacım benim sinir oldugum şey adamlar char acıp bot pt yapıyor gold topluyor.
e işte sen dırek dalıon bana :=) 3m sp kasıyoz carlarımıza o yuzden hepsinde pre plus var

Yukarı Alt