arkadaşlar sbot botusernameyi unuttum site ıd pwsini biliyorum ancak botusername yii unuttum lütfen yardım edebilcek biri warsa ilgilenebilir mi

onu buldum botusernamem ile siteye girdim ıd aynı bota ıd yazıp şifreyi yazdımda wrong login credentials diyo bot ıd si doru pwde doru acaba bugun 12den sorna düzelirmi

Birader sen kendi yazdığın şeyi çözememişsin ... Bot username bot için olan id ise site için olan isim. Gidip te site id sini bota yazarsan wrong der yanlış der. Siteye girip profile tıkla ordaki botusernamen in karşısındaki nicki sbot ekranına yaz, şifreni yaz login olacaktır.

Sanki 12yi bekleyince doğru kabul edecek, hem 12de değil gece 2de resetleniyo sbot.

profile giriyorum botusername mi direk kopyala yapıstır yapıyorum şifremi giriyorum wrong login credentials diyor botusernamemle giriş yapıyorum bota ama ginede diyor

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
yanlış kimlik bilgileri. usurname doğru diyorsan şifrende hata var yada şöyle olur şifreni eposta adresine tekrar yollat ve botusurname yaz ve yeni şifrenle giriş yap.

Şifreni değiştirmeyi dene (Şifrende en az 1 büyük 1 küçük harf kullan örn Bot1234). Olmazsa bot klasöründe bot.cfg dosyasını not defteri ile aç aşağıda yazdığım kısmı kendi botusernamen ve şifrenle değiştirip kaydet. Sonra botu aç.

botuser="botusername"
botpassword="şifre"
botautologin=1

*Tırnakları silme

ıı ıııı olmuyo normal siteye giriyorum ancak bottan giriş yapamıyorum :(( botusername de doruu off 30 günlük süre yüqlettim bide ya :((

Yukarı Alt