1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot Bilgilerim Değiştirildi (ÇÖZÜM?)

1. IsaurA

IsaurA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaynakçı / Welder
    Merhaba Arkadaşlar, Yöneticiler.

Sbot Sürem bitti 2-3 Gün Sonra Tekrar Yüklenmesi Üzerine Ücreti yatırdım, Bilgileri vermeden Bir girip kontrol edeyim dedim Birde Bakdım ki Giriş Yapamıyorum. hemen sbotu acıp Süre bitti hatası verecekmi diye denemek istedim, Şifrenin yanlış Olduğu Hatasını aldım.

Bilgilerim Tamamen değiştirilmiş. Bunu geri almanın yolu olarak Sifremi unuttum ayarlarına bakdım en son yüklenen paypal adresin Bilmem ne Kodunu istiyor. Bilgileri Değiştiren Kişi Eğer Yeni Süre Yüklediyse Benim en son yapmıs oldugum alısveris bilgileri İle Tekrar alabilirmiyim?

Eğer Alamazsamda Başka Yolu yokmu almanın :( ne olduğunu bilemeden Sbotum çalındı :S

Vereceğiniz Cevaplar İçin Şimdiden Çok Çok Teşekkürler.

2. pubwizzz

pubwizzz Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nereye yatirdin burayami

3. IsaurA

IsaurA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaynakçı / Welder
    Hayır Hiçbiyere Yatırmadım, Yatırmadan Önce Üyeliği Denedim Giremediğimi Fark ettim. Sorumun nedeni bunu nasıl Çözebiliriz

4. qitarist

qitarist Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş bot-cave.net de sbot kurtarma yeri var forum id ni bot id ni yazıyorsun paypaldan ne zaman aldığını yazıyorsun (extraloobdan aldıysan okan abiye söyle belki sana söyler) yeni msn adresini yazıyorsun bilgiler doğruysa msn adresi değişir sende şifremi unuttum dersin eposta gönderirsin şifren sıfırlanır inşallah bulursun