Merhaba Arkadaşlar, Yöneticiler.

Sbot Sürem bitti 2-3 Gün Sonra Tekrar Yüklenmesi Üzerine Ücreti yatırdım, Bilgileri vermeden Bir girip kontrol edeyim dedim Birde Bakdım ki Giriş Yapamıyorum. hemen sbotu acıp Süre bitti hatası verecekmi diye denemek istedim, Şifrenin yanlış Olduğu Hatasını aldım.

Bilgilerim Tamamen değiştirilmiş. Bunu geri almanın yolu olarak Sifremi unuttum ayarlarına bakdım en son yüklenen paypal adresin Bilmem ne Kodunu istiyor. Bilgileri Değiştiren Kişi Eğer Yeni Süre Yüklediyse Benim en son yapmıs oldugum alısveris bilgileri İle Tekrar alabilirmiyim?

Eğer Alamazsamda Başka Yolu yokmu almanın :( ne olduğunu bilemeden Sbotum çalındı :S

Vereceğiniz Cevaplar İçin Şimdiden Çok Çok Teşekkürler.

Hayır Hiçbiyere Yatırmadım, Yatırmadan Önce Üyeliği Denedim Giremediğimi Fark ettim. Sorumun nedeni bunu nasıl Çözebiliriz

kardeş bot-cave.net de sbot kurtarma yeri var forum id ni bot id ni yazıyorsun paypaldan ne zaman aldığını yazıyorsun (extraloobdan aldıysan okan abiye söyle belki sana söyler) yeni msn adresini yazıyorsun bilgiler doğruysa msn adresi değişir sende şifremi unuttum dersin eposta gönderirsin şifren sıfırlanır inşallah bulursun

Yukarı Alt