İnternetim gitti ve sbot oyuna login olmayı denedi 3 kere yalnış girdi ve sonrasında 7 gün block yedim...
bunun sorunu ne olabilir... Artık hher char 3 kere yalnış girdimi 7 gün block mu yoksa sbottan dolayımı ban yedim...

0
Blocking reason: Illegal Program Use, 1st Offense (7-day block)
Completion time: 04 Eylül 2009 Cuma 17:00:21

eğer 7 gün block yediysen 1. cezayı aldın ban gidi 2.de 14 3.de sürekli ama bu yanlış girmeden değil yasa dışı program kullanımından :thumbsup:

Sbot un yasal olduğunu kim söyledi? Yada diğer botların yasal olduğunu kim söyledi?
Hepsi illegaldir arkadaşlar. Boşuna yormayın kendinizi!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bot harici kullandığın başka programlar var mı ? ayrıca client farklı mı ?

Sbot un yasal olduğunu kim söyledi? Yada diğer botların yasal olduğunu kim söyledi?
Hepsi illegaldir arkadaşlar. Boşuna yormayın kendinizi!
Bişeyi yorduğumuz yok arkdaşların bilgisi olsun diye birşeyler paylaşıyoruz.. Eğer bende hata varsada arkdaşlar yapmasın diye yardımcı olmaya çalışıyorum... Biliyorumm Gördük yeni Sürümü indirirken Kocaman Anti Bot yazıyo... Ama herkez bot kullanıyo bazı kişiler ban yiyo Demek ki bi sorun var...

geçmiş olsun.. kardeş sb0tun pk2 özelliklerini kullanıomuydun? görünmezi görme fln vs. otomatik dc yiğince girme. sorunu kısa sürede anlamaya çalısalımki önlemimizi alalım ve silk alımı yapıomuydun ? bugune kadar ne kadar silk aldın o chara bunlar söylersen sorunu anlarız belki..

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Ciqs_Cocuq demiş ki:
İnternetim gitti ve sbot oyuna login olmayı denedi 3 kere yalnış girdi ve sonrasında 7 gün block yedim...
bunun sorunu ne olabilir... Artık hher char 3 kere yalnış girdimi 7 gün block mu yoksa sbottan dolayımı ban yedim...

0
Blocking reason: Illegal Program Use, 1st Offense (7-day block)
Completion time: 04 Eylül 2009 Cuma 17:00:21
bu günlerde joymax bu ban işine kafayı taktı benden size uyarı ban yiyenler ban yiyen accountlara sbotla 1-2 hafta hatta 1 ay girmeyin yoksa sonunuz sınırsız ban olacaktır.Bu tüm botlar için geçerlidir sadece sbot değil.

Yukarı Alt