Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sbot AutoLogin Nedir ?

Programın Özellikleri ve Yaptığı İşlemler :

Sbot'u kendisi açıyor.
Silkroad Client kendisi açıyor.
ID, PW kendisi yazıyor.
Image Code kendisi yazıyor.
Oyunda girdikten sonra karakterinizi seçiyor.
Start Auto Training kendisi yapıyor.
Clientless moduna geçiyor.

Sbot Programıyla birlikte kullanılır, bir örnekle açıklayacak olursak, charınız dc yediği anda charınızı oyuna girer, evet yanlış duymadınız sizin yapmanız gereken
herşeyi yapabiliyor ve aylık fiyatı sitemizde 10 TL'dir satın almak için buraya tıklayınız >>> Sbot AutoLogin Satışlarımız

Saygılarımızla,

Herşey tamam bn de aldım.daha dün gece denedim ama programın resimli anlatımını yayınlar sanız daha iyi olacak .Özellikle bn normalde 15 char a giriyorum.Auto Loginde Dc yiyen 15 char ada deniyormu onu ögrenmek istiyorum! yoksa sadece 1 char a göre ayarlanıp sadece o char dc yerse onamı giriyor ? bilen biri anlatabilirmi(resimli olursa daha iyi olur bilmeyen arkadaşlarımızda ögrenir)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
az kaldı dökümanlar hazırlanıyor birazdan yayında olacaktır ^^

pls biri bana mesaj veya pm atsın çok ihtiyacım var bu pro ya hemen ödeme yaparım paypal elden hiç kullanılmamış Sbot bile verebilirim.

K.bakmayın buLamadığımdan Buraya yazıyorum... SBot ClientLess Konusunu nerede bulabilirim?

akreps demiş ki:
bu pro nun ne işe yarayacağını anlamdım sbot yapıyor zaten bunları bir tek sbotu açması axtra bişi...
extraloob:

Mesaj Başlığı: Sbot AutoLogin Nedir ?

MesajGönderilme zamanı: 07 May 2009 07:08

Yorum yapmayın eski konulara :)

Guncel Bir Konumu artık emage code yokda ona gore lınk alıp ındırelım :) teşekurler admın sımdıden

Yukarı Alt