Benimde bir sorunum var bende görevleri daha onceden almıstım şimdi active quest kısmında görünüyo fakat delivery kısımlarındaki dedikleriniz yapamıyorum managed quest kısmı bende görünmüyo sadece cavedemi ise yarıyor bu anlıyamadım :((:(:(

Selamlar olsun herkse.. Bilen Arkadaslara bir sorum olucak

3 Tane görev aldım.. 1.yi bitirdikten sonra 2. ye yada 3. ye geçmiyor..1. kalıp kasmaya devam ediyor.. ben kendım elle active place diyince gidiyor..Neyi yanlıs yaptım bilmiyorum.. :?: :?:

1. görev bitince 2 yere git (towndayken teslim et dedim)
2. görev bitince 3. yere git ( yine towndayken)
3. görev bitince go active tp dedim ( scrolla towna gidip geri gelmeyi seçtim.)

Sorun nerde söylerseniz çok sevinirim :dance: :dance:

lordbrky90 demiş ki:
Selamlar olsun herkse.. Bilen Arkadaslara bir sorum olucak

3 Tane görev aldım.. 1.yi bitirdikten sonra 2. ye yada 3. ye geçmiyor..1. kalıp kasmaya devam ediyor.. ben kendım elle active place diyince gidiyor..Neyi yanlıs yaptım bilmiyorum.. :?: :?:

1. görev bitince 2 yere git (towndayken teslim et dedim)
2. görev bitince 3. yere git ( yine towndayken)
3. görev bitince go active tp dedim ( scrolla towna gidip geri gelmeyi seçtim.)

Sorun nerde söylerseniz çok sevinirim :dance: :dance:
Görev bittikten sonra 2. kordinata gitmsi için biten görevin yani 1. görevin listeden çıkaması gerekiyor bunun içinde görevler ayar menüsünde ki "rep" görev tekrar seçeneğini kaldırmış olman gerekiyor.
Görev bitince otamatikmen listeden silinecek tekrar almadığı içinde 2. görevi yapmaya gidecektir.

not:bu durum tekrarı olan görevler için bu şekildedir. Tekrarsız görevlerde zaten görevi tekrar alamadığı için görev listeden otamatik olarak çıkartılıyor.

Job görevlerini nasıl yaptırıcaz? topladıktan sonra return çekmeye çalışıyo çekemiyo haliyle, nasıl yürüyerek towna geri döndürcez?

Arkadaşlar bot yeni job görevini bitirdikten sonra towna scroll ile dönmeye çalışıyor, ve habire
[13:10:17] * Scrolling back...
[13:10:19] * Scrolling back...
[13:10:21] * Scrolling back...
[13:10:23] * Scrolling back...
[13:10:25] * Scrolling back...
yazıyor. Çünkü Towna EŞŞEK(!!!) açıkken scrolla dönemez. Aptal bot geride yürümüyor. Çantadaki scrolları yere atıyorum bu sefer başka bi aptallık ortaya çıkıyor;
No return scrolls found, halting bot (walkback currently disabled).

Nasıl disabed baya enabled !!! ben scroll yoksa geri yürü seçeneğini seçiyorum bu ne saçmalık...

Zaten job lvli kasmak o kadar saçmaki habire görev yap habire item topla, üstüne üstlük kervan çekebilmek için 40 lvl olma şartı koymuşlar, 40 lvl olamayan yaşamasın!!!

Bu sbotu yapan adamda hiç ince fikir yok adam çok yüzeysel düşünüyo, daha kalkanlı çarlar kalkan alamıyor. İnsan düşünür geri yürüyerek teslim edilmesi gereken görevlerde var diye ... 90 Lvlm kiklopeslerle uğraşıyorum 10 lvlde bu kadar kikilopes kesmedim!
İSYAN!!! summer4: summer2:

Ben hala çözemedim job görevi yapmasını. görevi kendim alıyorum görev bitince NPC found hatası veriyo sanırım daha npc ler girilmemiş veri kaydına

jop görevi yapan bi bot varmı şu an bilgilendirirsenız sevınırım ...

Yukarı Alt