Server
Assos
Takımı
Besiktas
PT olayı da denendi çalışıyor en önemlisi ise görev alıp verme denendi çalışıyor :dance: nese: summer1: neutral1

geçen gün mbot alıcaktım arkadaşım alma yakında sbot'a gelicek bu özellik diyodu yanılmamış

valla sbot tan bi açıklama gelmişti taaa zamanında.. auto guest gibi özellik düşünmüyoruz diye. ama ben o zamanda dedim yapacaklar bunu yoksa çok kullanıcı kaybedecekti. gerçi öyle de oldu. sp farm yapmak isteyen auto guest özellği sayesinde gitti mbot aldılar. sbot güzel bi atak yapmış. hemde öyle bi atak yapmışki pir yapmış yani. şaun için cavede kasabiliyormu bilmiyorum ama . eğer cavede kasıyorsa o zaman way halimize. girip yer bulmak imkansız olur gibime geliyo. akşam arkadaş söyledi 60 saatte 150 k sp kastım dedi. içeride 30 tane warrior var dedi. düşününki wizler kaç tanedir. buna bi çözüm bulurlar gibime geliyo. yoksa önüne gelen caveye girecek.

EliteTurk

Aileden
Süper haber o görev list nedir A dan Z ye doldurmuşlar eksik yok mükemmel S-bot a gerçekden gerekilen önem fazlasıyla veriliyor bundanda anlaşılıyorki devamlı güncellenicek yenilik aranıcak bir bot ''Kill Client'' de geri döndüğü zaman S-bot un alım satım piyasası inanılmaz bir şekilde artıcaktır,inanılmaz rakamlara ulaşmasında. nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bjk190309 demiş ki:
Bu auto quest özelliği içinde script lazımmı mbotdaki gibi?

görev listesinden görevi seçin kendisi otomatik koordinatları atıyor sbot çıldırmış olmalı makara:

ayrıca cave'de manyak görev yapıyor hiç sorunsuz ^^

compassionate demiş ki:
valla sbot tan bi açıklama gelmişti taaa zamanında.. auto guest gibi özellik düşünmüyoruz diye. ama ben o zamanda dedim yapacaklar bunu yoksa çok kullanıcı kaybedecekti. gerçi öyle de oldu. sp farm yapmak isteyen auto guest özellği sayesinde gitti mbot aldılar. sbot güzel bi atak yapmış. hemde öyle bi atak yapmışki pir yapmış yani. şaun için cavede kasabiliyormu bilmiyorum ama . eğer cavede kasıyorsa o zaman way halimize. girip yer bulmak imkansız olur gibime geliyo. akşam arkadaş söyledi 60 saatte 150 k sp kastım dedi. içeride 30 tane warrior var dedi. düşününki wizler kaç tanedir. buna bi çözüm bulurlar gibime geliyo. yoksa önüne gelen caveye girecek.

istedigi kadar full olsun cave. Biz union thieflerine hunterları kestiyoruz :) sonra rahat rahat kasıyoruz :wink1:

konu açılmadan 1 gün önce gelceğini biliyordum ama bukadar çabuk geleceğini bilmiyordum :D malazgirtte de duyurmuştum hatta :D inş kısa zamanda beta biter normali başlar kolay gelsin :wink1:

kenan_35 demiş ki:
konu açılmadan 1 gün önce gelceğini biliyordum ama bukadar çabuk geleceğini bilmiyordum :D malazgirtte de duyurmuştum hatta :D inş kısa zamanda beta biter normali başlar kolay gelsin :wink1:

Bu konu acılmadan önce geldi zaten, 30 Kasımda geldi .

eski silkroad aklima gelince uzuluyorum eskiden sro bot vardi herkes mutlu messutu quest falan yoktu ama herkes egleniyordu :D Artik yaknda bot unique kesecek herseyi kendi yapicak :D

çok geç kalındı konu açılma noktasında salı günü geldi perşenbe günü konu açıldı.

Yukarı Alt