Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
süper yenilikler yapanın eline sağlık ve bu yeniliği bizle paylaşanında eline sağlık :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
bu botu bulamadım sitesine giriyorum eski bot var halen download yokmu

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ohannes adamlar bir yaptı pir yaptı mbot 'u katlar bu özellikler nese: nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Ohannes adamlar bir yaptı pir yaptı mbot 'u katlar bu özellikler nese: nese:

yemişim mbot'u kuzum ahahhaa adamın boynuna 2 tur dolarlar böyle işte :mrgreen: :twisted:

o görev listesi varya dana gibi olan işte o mbot'a zuahahahhaa anladın sen anladıınnnn biggrint1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaSPerS demiş ki:
sitesinin yayınlamadığı bişey nasıl piyasada ?

kuzum belli ki sbotun yok belli ki sbot sitesini de takip etmiyorsun belli ki download linkinin nereden çekildiğini de göremiyorsun, neyse ben derin nefes alıp tek cevap vereyim ; SBOT AUTO QUEST olarak sbot1.88beta4 sürümünü içeriden yayınladı betadan çıkınca anasayfasında yayınlayacak bizler test ediyoruz o yüzden betalar içeriden yayınlanıyor.

hmm betaların öle içerden yayınlandığıını bilmiyordum forumu ing olduğu için pek takip etmek zevk vermiyor güzelmiş ama gerçekten...
ve sbotum var fakat sitesini kontrol etmiyorum öle bölümleri üyelikle giriş yapıp bakmak zor ing hele bide daha zor o yüzden :D
teşekkürler..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaSPerS demiş ki:
hmm betaların öle içerden yayınlandığıını bilmiyordum forumu ing olduğu için pek takip etmek zevk vermiyor güzelmiş ama gerçekten...
ve sbotum var fakat sitesini kontrol etmiyorum öle bölümleri üyelikle giriş yapıp bakmak zor ing hele bide daha zor o yüzden :D
teşekkürler..

o vakit sen bizi takip et arkadaşlarına da söyle bizi takip etsinler bizde herşeyin resimli Türkçe açıklaması mevcuttur kuzum 8)

zaten öle yapıyorum daha rahat oluyor o yüzden sordum ya bu beta sitesinde yokken burda nasıl var diye yani en iyi ve kolay olanı bu şekil buradan türkçe olarak kontrol etmek..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
CaSPerS demiş ki:
zaten öle yapıyorum daha rahat oluyor o yüzden sordum ya bu beta sitesinde yokken burda nasıl var diye yani en iyi ve kolay olanı bu şekil buradan türkçe olarak kontrol etmek..
:muck: :thumbsup:

Yukarı Alt