Apollon demiş ki:
Botcfg ye girip Aşağıdaki gibi ayarlamaları yapıyoruz..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Ve artık AntiCaptcha Çalışır Durumda :wink1:

- Resim Silinmiş.

Arkadasımızın dediği gidi yaptım Oyuna giriyorum ID sifre yazıyorum denemeye baslıyo kendini oynua girio kasmaya baslıyo ama charı Dc ettirdimde Oyuna Start Client Deyip Kendisi Girdiyor Lütfen Yardım edin 2 saattir urasıyorum ama olmuo DC oldugu Zaman Kendisi Botu Calıstırıp'ta oyuna girmiyo Lütfen yardım edin :) İlk okunmamış mesajı görüntüle AntiCaptcha Prgramını indirmem gerekiyomu yoksa Arkadasımızın anlattı gibi yapmamız yeterlimi?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
AntiCaptcha kullanmamız lazım mı Dc oldunda Girmesi için yoksa sadece bu ayarlar yeter mi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum neden kasıyorsunuz erin 10 lira anticaptcha alalım sorunsuz kullanın işte ben çıktığı günden beri kullanıyorum bebek gibi çalışıyor her charı bir kere ayarlıyorsunuz ve herşeyi kendisi yapıyor bu oyunu oynuyorsanız imkanlarından geç kalmadan faydalanın o kadar türkçe rehberler hazırladık özel bölümler açtık ^^

cok aptallaştı bu program eskiden böyle yapmıyordu 991 geldi 6charımı birden blocklattı :@

sro da şu an captcha kaldırıldığı için sbotta da etkisiz hale getirilmiştir. O özelliği açmanıza bile gerek yok.
DC yedikten sonra biraz yavaş olsa da denemesi lazım..

Yukarı Alt