Absence

extraloob pm atıp botunuz alınmıştır hayırlı olsun dedi mi?
Kredin yatmamıştır o yüzden bu hatayı alırsın

King Hunter demiş ki:
Ne zaman aldın botu? lagda kalmış olabilir sbot

lag :S 10 kez denedim :D hepsinde aynı sbot u daha uyanalı 30 dk oldu olmadı xD ilk kez denedim bende şunu söyle yaparsın vs yapınca olur diye yazdım ne oldu ne bitti haberim yok benim aklıma bot kredisi yüklenmedi heralde gibi bir soru geldi bunu nerden öğrenebilirim acaba veya exl kredi yi yükledim sanıp yüklemeyimi unuttu :?

kotakot demiş ki:
forum rengim değilmiş yetmezmi diye düşündüm pm me cvp verilmedi hem :?

XipeTotec demiş ki:
King Hunter demiş ki:
Ne zaman aldın botu? lagda kalmış olabilir sbot

lag :S 10 kez denedim :D hepsinde aynı sbot u daha uyanalı 30 dk oldu olmadı xD ilk kez denedim bende şunu söyle yaparsın vs yapınca olur diye yazdım ne oldu ne bitti haberim yok benim aklıma bot kredisi yüklenmedi heralde gibi bir soru geldi bunu nerden öğrenebilirim acaba veya exl kredi yi yükledim sanıp yüklemeyimi unuttu :?

kotakot demiş ki:
forum rengim değilmiş yetmezmi diye düşündüm pm me cvp verilmedi hem :?
Exl demişse hayırlı olsun ondan çıkmıştır zaten şüphen olmasn lagda kaldı bot banada aynısı oldu halledilir takma kafana :thumbsup:

bekliyoruz bakalım yeni forum üyeliği aldım eskisinde sorun mu ne çıkmış şans faktörü heryerde peşimde +3 basamayan birisiyiz işte xD burdada bot ta sorun çıktı

Bazen üst üste geliyor öyle şeyler :)benimde ilk sbot alışımda oldu.
Dediğim gibi sbot adminleri senden paypay ıd isticekler kontrol için yolladınmı direk sorunu çözüyorlar, ben 4 gün böyle botla uğraştım :D

Yukarı Alt