Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda yaşanan bir kargaşadan bahsedeyim. Sbot eskiden sadece eski kullanıcılara sbot veriyordu, uzatma işlemi yapıyordu, yeni üyeler bir işlem yapamıyorlardı. Ancak bazı şirketler aktivasyon bugu ile ücret karşılığı uzatma yapabiliyorlardı.

Bu sistem artık sona ermiştir. Yeni üyeliklerde direk sbotlarını uzatabilirler.

GameBayi adına konuşayım, artık kesinlikle aktivasyon ücreti vs. alınmayacaktır. Yeni ve ya eski üyelikleriniz için direk sbot üyelikleriniz uzatılacak, başka bir para talep edilmeyecektir. Aktivasyon ücreti adı altında para istemlerine karşı uzak durun.
http://www.gamebayi.com

Teşekkürler.

MicroEx demiş ki:
15 gun once hıc kullanılmamıs sbotumu aktıve edıp bot yuklemek ıcın 30 tl istemişti gamebayi bunu düzelttiği iyi olmus :beer:
Doğrudur, bir karışıklık yaşanmış, hallettim neyse ki.
Durum için üzgünüz, keyifli oyunlar hepinize.

karışıklığı düzeltmek adına alınan aktivasyon ücretlerinin geri ödemesi yapılırsa daha güzel olur.

Facedeki açıklama:
Gamebayi:
Puan sistemimiz açılmıştır. Alışverişlerinizde puan kazanma devri başladı! Bayilerimiz ve kullanıcılar aldıkları her ürün için puan kazanıyorlar. Üstelik bu puan'ları hemen nakite çevirebilirsiniz. Kazandığınız puanları PUANLARIM bölümünden takip edebilirsiniz. Teşekkürler
23 Mart 2011-13:21
Yaptığım harcamalar:

Ve gelmeyen puanlar:

Not:Şuanda sabah 9:30'da yaptığım ödemenin kabul edilmesi için saat 18:00'ı bekliyorum, nedenini bende bilmiyorum.
Destek hattından sorduğumda ise sizin aldığınız ürünler puan vermiyor demekki diyor.

Amacım kötülemek değil sadece sorunumu çözmenizi bekliyorum zaten kötülemek istesem bu kadar alışveriş yapmam.

Xperyon

Bilgiliyim
iyide arkadaşım o puanların değilki " puanlarım kısmında bakıyorsun kaç puan olduğuna toplam 1000 puanda 10tl veriyor
" Puanlarım " bölümünde puanına bak olmuyorsa yeterli değildir.

O ekran görüntüsü zaten siparişlerimin yanındaki puanlarım bölümünün.

kampanya başladam yaptığın alışverişler geçersiz sayılır.

eğer kampanya atıyorum temmuzda başladıysa, temmuzdan önce yaptığın harcamalar sayılmaz. temmuzdan sonra yaptıkların sayılır.

eğer böyle bi sorun yoksa. demekki senin yetkililerle görüşmen gerekiyor biz birşey diyemeyiz artık

Pride demiş ki:
Kampanya 23Martta başlamış, benim ilk alışverişim 27Mart.
Evet bende az önce inceledim. Alışverişlerin kampanya başladıktan sonra yapılmış.. Yetkililerle görüşsen iyi olacak

Leetnock demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda yaşanan bir kargaşadan bahsedeyim. Sbot eskiden sadece eski kullanıcılara sbot veriyordu, uzatma işlemi yapıyordu, yeni üyeler bir işlem yapamıyorlardı. Ancak bazı şirketler aktivasyon bugu ile ücret karşılığı uzatma yapabiliyorlardı.

GameBayi adına konuşayım, artık kesinlikle aktivasyon ücreti vs. alınmayacaktır. Yeni ve ya eski üyelikleriniz için direk sbot üyelikleriniz uzatılacak, başka bir para talep edilmeyecektir. Aktivasyon ücreti adı altında para istemlerine karşı uzak durun.

Teşekkürler.

şimdi fiyat sordum sbot account içinde 1 ay uzatması ile beraber 70 tl... sanırım sitedeki fiyatlar güncellenmedi yada sbot accountu direkt 70 tl satıyorsunuz ?

ddnet demiş ki:
Leetnock demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler.

şimdi fiyat sordum sbot account içinde 1 ay uzatması ile beraber 70 tl... sanırım sitedeki fiyatlar güncellenmedi yada sbot accountu direkt 70 tl satıyorsunuz ?
Extraloob da satılan sbotlar ile orada satılan sbotlar farklıdır.

Yukarı Alt