beyler sbot aldım yeni..
arkadaş bir ara sbot üyelikleri açtığında almış 2 tane.

kendi hesabını 2 gün önce uzattı diğer hesabı ben aldım. bugün uzatmaya gittim adam bana sbot aktif değil, kullanımda değil dedi ve süre uzatılmazmış öyle dedi.

eee yani ne yapıcam ben nasıl aktif etcem böyle birşeyi ilk defa duyuyorum acil yardım

ayrıyetten account aktive etme parası veriyorsun normalde 12-15lira arası olan uzatma aktive etmeyle 18lira felan oluyo 20lirayada var 25lirayada yani kısaca aktive etme ve uzatmaya 25Liradan fazla soylerlerse verme imkanın varsa baska bir yerden al.

böyle saçma birşey mi olur. iki hesabı aynı anda aldık birini 2 gün önce ilk defa uzattık diğeri uzatılmıyormuş... saçmalık

arkadaşa denettircem yarın

bakalım yüklencek mi ben verdiğin konudaki resim gibi girdim foruma o yere tıkladım ve karşıma paypal sayfası açıldı. bilgileri doldursam göndersem herhalde yüklenecek

başlarım böyle işe sbot alıyoruz aktif değil diyor ne alaka mk

Civata02 demiş ki:
arkadaşa denettircem yarın

bakalım yüklencek mi ben verdiğin konudaki resim gibi girdim foruma o yere tıkladım ve karşıma paypal sayfası açıldı. bilgileri doldursam göndersem herhalde yüklenecek

başlarım böyle işe sbot alıyoruz aktif değil diyor ne alaka mk
Argo Kelimeler Kullanmayalim.. :oldie: Aktifleştiriceksin ve yükleme yapicaksin diye biliyorum..

Yukarı Alt