1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot a geçmek!!!

1. ThenD

ThenD Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar ben 3 yılı aşgın süredir isrobot kullanıyorum.Fakat sbotun clientless yapma özelligi ve birden çok char kasması beni cezbediyor.Malum isrobotda oyunu clientless yapma modu yok ve birden çok karakter kasarsan o kdr fazla kredi gidiyor.Ve pcm en fazla 2 silkroad kaldırıyor.Sbotla ilgili merak ettgim şey sbot presiz bir charda oyuna ne kadar bir sürede girer bu arada apollodayım.Ve isrodaki gibi auto login var mı?Bir de merak ettigim clientless modda silkroad kota yiyormu veri alışverişi olurmu yani? Bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim. iyi forumlar...

2. ThenD

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu konudan anlayan bir kişide mi yok önceden extrada bir konu açıldıgında herkes yardım ederdi şimdi arada gezen modlar tek tük cevaplıyor çok değişmiş burası... (Konu bu sabah 8 sularında açıldı)

3. ETeK_6_ZooM

ETeK_6_ZooM Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi sbot ile isrobot un oyuna ne kadar bir sürede girecegi hiç belli olmaz ikiside şansına girerse ve cilentes moddayken kesinlikle internet yiyo yani veri alışverişi oluyor.auto login var fakat ilk girerken kendin giriceksin ve ıd pw yazıcaksın sbot otomatik hafıza sına kaydediyo dc yediğinde otomatik girme işlemini yapıyo :thumbsup:

4. ThenD

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Verdigin bilgiler için teşekkür ederim fakat merak ettigim clientless halde oyuna girmeyemi çalısıyor sbot yani deneme süresi daha mı fazla bunu merak ediyorum...

5. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    clientless olarak oyuna girmeye çalışamaz.Client açıkken girmeyi dener. Sen sonradan onu clientless yapabilirsin...

6. ThenD

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    .Hem birden çok char kota yiyor hemde oyuna girme sürelerinde fark yok.Ne yapalım srobot4ever dicez artık... (degerli bilgiler için teşekkür ederim)

7. Hyperion

Hyperion Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik

birden fazla çar isrobot ta e yiyorsa sbotta da onu yer... Hatta clientless modda daha az yer...
    oyuna girme süresinde fark yok ayrı konu :D

8. ETeK_6_ZooM

ETeK_6_ZooM Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sana şunu diyeyim sroda her canavar kestiginde exp i kaydediyor kaydederkende kota gidiyor sana tavsiyem internet le ilgili programları kapat ozamn az kota gidebilir :thumbsup: yoksa sroyla ilgili başka yapabilcegin yok :| :thumbsup: