1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot 2 pc hatası

1. numberone17

numberone17 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SBOTUM 3 GUNDUR 2 PC HATASI VERIYOR VE DUZELMIYOR GUNCEL SURUMU KUNLANIYORUM BEN BOTU BU SITE UZERINDEN KIRALADIM VERDIGI BILGILER İLE SBOTUN SİTESINE LOGİN OLMAM GEREKMIYORMU ACABA FARKLI BİLGİSAYARDA DA DENEDIM AMA HEP AYNI SORUN YARDIMCI OOLURSANIZ SEVINIRIM

2. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Kiraladığınız Sbot hesabını yalnızca bir bilgisayarda kullanabilirsiniz. Sizinle birlikte bir başkasına da kiralanması mümkün.

Siz ya da diğer kişi ikinci bilgisayarda açarsa,diğer kiralayan kişiyi mağdur etmiş,hakkınaı el uzatmış olur.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    yok hacım arkadaşın sorunu XP sorunu onu düzeltemiyor ne kadar 0 sbot kiralasakta ona hep aynı hatayı alıyor hiç düzelmiyor resetlenmiyor.

4. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Windows XP kullananlarda sorun mu oluyor?? Benim her iki bilgisayarımda da halen xp kurulu. Birisi xp Ultimate , diğeri XP pro(yıllardır format atılmadı).herhangi bi sorun yok. İlk defa duyuyorum şaşırdım hacım. Öğremiş oldum,herhangi bi sorunda ilk aklıma bu gelecek. :muck:

5. numberone17

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    XP DE DENEDIM WİNDOWS 7 DE DENEDIM BILGISAYARDA SORUN YOK 2 PC HATASI VERIYOR SUREKLI BENIM SORUM SU BENIM BU SITEDEN ALDIGIM KUNLANICI ADI VE SIFREYLE BENIM SBOT SITESINE GIREBILMEM GEREKMIYORMU NORMALDE 3 TANE BILKGISAYARDA DENEDIM YANI EN SONRA BILGILERI YAZICAM BURAYA O KADAR TAK ETTİ CANIMA MILLETDE DENESIN HAKLI OLDUIGUMU GORSUN

6. Explosive

Explosive Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yıllardır xp kullanıyorm ve sbot kullanıyorum hiç bir sorun yaşamıyorum xp de. Xp den olması imkansız gibi bişey. Bence diğer ortak 2 ayrı pcde açıyordur charı

7. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    kiraladığınızda size verilen botusername ve botpassword dur. Forum ID size verilmez.

8. numberone17

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    XP DE DENEDIM WİNDOWS 7 DE DENEDIM BILGISAYARDA SORUN YOK 2 PC HATASI VERIYOR SUREKLI BENIM SORUM SU BENIM BU SITEDEN ALDIGIM KUNLANICI ADI VE SIFREYLE BENIM SBOT SITESINE GIREBILMEM GEREKMIYORMU NORMALDE 3 TANE BILKGISAYARDA DENEDIM YANI EN SONRA BILGILERI YAZICAM BURAYA O KADAR TAK ETTİ CANIMA MILLETDE DENESIN HAKLI OLDUIGUMU GORSUN PEKİ VURGULAYARAK TEKRAR SORUYORUM BENIM BU VERILEN BILGILER İLE SBOTUN SITESINE LOGİN OLMAM GEREKMIYORMU NORMALDE BEN OLAMIYORUM BU KUNLANICI ADIU VE SIFREYLE

9. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Size verilen bot'un kullancı adı ve şifresidir.Yükleme sitemiz tarafından yapıldığı için forum id pw verilmez.