Rocky Balboa

Bilgiliyim
şuan sbotun sitesindeki yeni sbot calısıyormu yeri burası değilse özür diliyorum :'( nereye sorsam bulamadım bi türlü ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Rocky Balboa demiş ki:
şuan sbotun sitesindeki yeni sbot calısıyormu yeri burası değilse özür diliyorum :'( nereye sorsam bulamadım bi türlü ^^
Kimisi çalışıyor diyor kimisi çalışmıyor düzgünce diyor. Sen kendin dene en iyisi ordaki son çıkandır Legend-V uyumlu.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
yok bi sakatlık olmasın da sonradan teşekkürler ben LEGEND-V Uyumluyu deniyorum serverlere baglanamıyor orda yazıyor serverler 3 4 tane deniyor baglanamıyorda

Ben bot acc'mun şifresini unuttum, bütün bilgiler elimde. Şifremi nasıl değiştirebilirim? Yardım edebilirseniz..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TuRKs41 demiş ki:
Daha önceden süre yükletilmemişler içinde geçerli mi

hayır geçerli değil.

Temptation demiş ki:
Ben bot acc'mun şifresini unuttum, bütün bilgiler elimde. Şifremi nasıl değiştirebilirim? Yardım edebilirseniz..
buradan yapabilirsiniz ; sbot sayfasına girip restore bölümüne gelip işlemleri yaparak.

ya arkadaşlar.!!!!!! yardım edin bana!!! ben sbot u yeni başladım kullanmaya... nası uptade edicem? indirdim ama ne yapmam lazım? Lütfen hadi cewap werin!!!

ya arkadaşlar yeni sbotu nasıl güncelleyecegiz? indirdim ne yapmam gerekiyor? yardım edin!!!

Yukarı Alt