- Resim Silinmiş.
Kod:
- Resim Silinmiş.
çok fazla ban yiyen var gm kafasına göre banlıyor rev6da banlananların teker teker açılacağı söylenmiş

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
GliseriN demiş ki:
sbot zaten illegal program ^^ Joymax büyük bi hata yaptı yavaştan açılacağı söyleniyor...
dogru söyledin hatanın en bügünü yapıyorlar sen git 100 lv çharları banla arkasındanda serverlara doldur artık gbotmu diyelim kendi programlarımı diyelim böyle giderse ben deil kendileri kaybeder ben sadece 100 lv çhardan olurum onlarda benim gibi silk alan müşterilerinden yeni kafalarına göre at koşturuyorlar :)bizde dışardan izliyoruz zaten böyle yapmalarıda bi yandan ii oluyor bu bagımlılık yapan oyundan sogutuyorlar herhalde fazla oynamayalım diye yapyorlar :)

Offff yha busefer de 58Lw Bow charım soyulmuş anlamadım nasıl oldu sizce nasıl soyabilirlir bi charı daha öncede hiç takas v.s şekilde Id ve Pw vermeiştim acaba garnd name Fuck_you_G_M yazmıştım oyunmu çaldı dicem ama anlamıyorum yha ne yaparlar 58Lw Charla...

CPU

rank8
joymax parayı bulunca banlamaya başladı demek :D parasız kalınca açalarlar merak etme önceden 50 silk alanı banlamazlardı.

REWAN demiş ki:
Offff yha busefer de 58Lw Bow charım soyulmuş anlamadım nasıl oldu sizce nasıl soyabilirlir bi charı daha öncede hiç takas v.s şekilde Id ve Pw vermeiştim acaba garnd name Fuck_you_G_M yazmıştım oyunmu çaldı dicem ama anlamıyorum yha ne yaparlar 58Lw Charla...
Oyundan olabileceğini hiç düşünme keylogger yemişsindir :wink1:

Nasıl silebilirm onu arkadaşlar lütfen yardım edin bu seferde 54Lw Nukerimi soymuşlar soyuluş şekli aynı kasaya dokunmamışlar üstündeki parayı almışlar kıyafet takı v.s almışlar bide %100 exp ticketi var oyunun verdiği onu kullanmışlar

6 ocakta bende banlandım ve joymax'a yazdım ne oldu yeni ban politikanıza dedim onlarda kullandığınız program cok zararlı bir yazılım( :lol:) lütfen kullanmayın mağduriyetinizden dolayı özür dileriz dediler. umarım açılır charlar her ne kadar bota bırakıyorsakta emek var

sadece sbotu ve joymax ı suçlamak bence bencillik. joymax ın yerine koyun kendizi adam niye ona gelir getirmeyen bir oyuncuyu oyunda tutmak istesinki . sen ona harcama yapacaksınki oda sana rahatlık gösterecek . şimdi dersinizki biz harcama yapmıyomuyuz ama genede banlıyolar buda 1000 de 2000 de 1 olur oda size denk gelir. şimdiye kadar ben premiumlu petli kısacası aylık düzenli çarına 200 300 silk yükliyen birinin banlandığını görmedim.

Ortada bir sorun hata varsa bu illaki düzeltilir. Çarı banlananlara geçmiş olsun

Çarı soyulan arkadaşım bu bottan değil senin bilgisayarından onlinegamevirüs ü bulaşmış bilgisayarına format at ve rahatça gir istediğin çara bazı sitelerde onlinegamevirüs ü kol geziyor
bu onlinegamevirüsü de sadece karakterin üstündeki itemleri gold u vs alıyo kasaya dokunmuyor .

McCappy demiş ki:
sadece sbotu ve joymax ı suçlamak bence bencillik. joymax ın yerine koyun kendizi adam niye ona gelir getirmeyen bir oyuncuyu oyunda tutmak istesinki . sen ona harcama yapacaksınki oda sana rahatlık gösterecek . şimdi dersinizki biz harcama yapmıyomuyuz ama genede banlıyolar buda 1000 de 2000 de 1 olur oda size denk gelir. şimdiye kadar ben premiumlu petli kısacası aylık düzenli çarına 200 300 silk yükliyen birinin banlandığını görmedim.

Ortada bir sorun hata varsa bu illaki düzeltilir. Çarı banlananlara geçmiş olsun

Çarı soyulan arkadaşım bu bottan değil senin bilgisayarından onlinegamevirüs ü bulaşmış bilgisayarına format at ve rahatça gir istediğin çara bazı sitelerde onlinegamevirüs ü kol geziyor
bu onlinegamevirüsü de sadece karakterin üstündeki itemleri gold u vs alıyo kasaya dokunmuyor .
ya abi duzenli silk alanı banlamıyor , kolaylık sağlıyor olsalardı 2000de 1 bile olmaması lazımdı bu kimsenin bilemeyeceği bir konu, uzerinde çok tartışılır ve hicbir zaman bir sonuca bağlanamaz ancak joymax çıkıp "kardeşim silk alın banlamayayım" derse bu tartışmanın sonu gelir onuda joymax amca hayatta yapmaz

ya yeni çar almıştım 500 silk çektim ban yedi silk le alakası yok artık.
istiyorsan 1000 çek istersen 1500 fark yapmıyor.bot taysan ilegal ban.

zartullah demiş ki:
ya yeni çar almıştım 500 silk çektim ban yedi silk le alakası yok artık.
istiyorsan 1000 çek istersen 1500 fark yapmıyor.bot taysan ilegal ban.

Aynen Charımda Silk Vardı Bugün Block Yedi. 7 gün Ofs :S

Yukarı Alt