:arrow: Bildiğiniz gibi Private Server'da yeni bir server açılıyor. İsmi Frembia. Kesinlikle bu yeni server açıldıktan sonra Silkroad Private Server bölümü karma karışık olacak. Benim önerim ; Frembia açıldıktan sonra, şu anda ismi " Silkroad Private Server " olan bölümün adı " Silkroad Private Server [ ECSRO ] " olarak değiştirilsin ve " Silkroad Private Server [ Frembia ] " diye bir bölüm daha açılsın. İsterseniz bende bu bölüm açılırsa orda Deneme Mod.'luk görevini üstlenebilirim. :wink1:

Belki size bu fikir mantıksız gelebilir ama Frembia açıldıktan sonra Silkroad Private Server bölümünde çıkacak kargaşayı düşününce bu bölümün gerekli olduğunu anlayacaksınız bence. :wink1: Unutmayın ; bir bölüm açmakla birşey kaybetmessiniz. Bu yüzden bence bir daha düşünün. Şimdiden teşekkürler...

Saygılarımla,
_Antony_

Eğer tutarsa bahsettiğin private server elbette bölüm açarız,ancak şu anda talep oluşmamışken gerek yok yeni bölüm açmaya.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Majestic demiş ki:
Konuyla bizzat ben ilgileneceğim.Bu bölüm gece yarısı büyük ihtimal açarım.OLmadı yarın açarız.Lakin yeni serverın geleceği kesin mi?

kesin gelir Server Stats eklemişler 8)

Teşekkürler peki benim o bölümde Deneme Mod. olmam mümkün mü ? Böyle yeni üye olduğuma bakmayın. Başka üyeliğimde var.IP den bakabilirsiniz. Mümkün mü Deneme Mod. olmam ?

_Antony_ demiş ki:
Teşekkürler peki benim o bölümde Deneme Mod. olmam mümkün mü ? Böyle yeni üye olduğuma bakmayın. Başka üyeliğimde var.IP den bakabilirsiniz. Mümkün mü Deneme Mod. olmam ?
Başvurunu Gönderirsin kabul edilirse deneme mod olarak atanırsın zaten..

Yukarı Alt