Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Savaş hazırlıkları başladı

Kuzey Kore ile arasındaki gerginlik giderek artan Güney Kore deniz kuvvetlerinin deniz tatbikatı yaptığı bildirildi.

Yonhap ajansının askeri yetkililere dayanarak verdiği haberde, tatbikata biri 3000 tonluk destroyer, üçü devriye gemisi olmak üzere 10 geminin katıldığı belirtildi.Savunma Bakanlığı, tatbikat hakkında detaylı bilgi vermeyi reddetti.

Güney Kore’ye ait bir gemi, 26 Martta Kuzey Kore deniz hududu yakınlarındaki Baengnyeong adası açıklarında batmış, 46 Güney Koreli denizcinin öldüğü olayı araştıran uluslararası soruşturma komisyonu, geminin Kuzey Kore denizaltısından atılan torpidoyla battığını belirtmişti.

Bu arada Kuzey Kore, Güney Kore ile imzaladığı ve "yanlışlıkla çıkabilecek deniz çatışmalarını engellemeyi" amaçlayan anlaşmayı feshedeceğini bildirdi.

Kuzey Kore ordusundan yapılan açıklamada, Güney Koreli personel ve araçların Kuzey Kore sınır kasabası Kaesong’daki ortak sanayi parkına girişlerinin yasaklanacağı da belirtildi.

extraloob demiş ki:
Neden buraya haber koydum diye merak etmeyin sebebi büyük, joymax korede biliyorsunuz ve bu gerginlik ülkede büyük etki yapmış durumda olası bir savaşta gerçekten enteresan şeyler olabilir.

Pff..

Eger gerçekten kuzey kore'nin attıgı Torpido ile batırdıysa Güney kore haklı.

İnş. Çıkmaz savaş yoksa gerçekten Büyük sorun yaşarız :S

EliteTurk

Aileden
Bu arada Kuzey Kore, Güney Kore ile imzaladığı ve "yanlışlıkla çıkabilecek deniz çatışmalarını engellemeyi" amaçlayan anlaşmayı feshedeceğini bildirdi.

ilginc umarim gerginlikleri ust safalara ulasmaz. pray:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ya savaş çıkarsa çıksın, kendileri gerilerler .. Joymax 'ın yapacağı şey basit, trilyonluk sistemlerini savaşta heba edecek halleri yok tabii .. Başka bir ülkeye taşınırlar ki bu büyük ihtimal ABD / Almanya / Türkiye olur. 8)

Toxicated demiş ki:
Ya savaş çıkarsa çıksın, kendileri gerilerler .. Joymax 'ın yapacağı şey basit, trilyonluk sistemlerini savaşta heba edecek halleri yok tabii .. Başka bir ülkeye taşınırlar ki bu büyük ihtimal ABD / Almanya / Türkiye olur. 8)
Türkiye olmaz :lol:

Toxicated demiş ki:
sanmam. sw ların hosting hızları için yeterli hız yok o saydığın ülkelerde

Server
Assos
Takımı
Besiktas
DeadlyHunt demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Abi Türkiye 'ye gelsin de şu internet işine yatırım yaptırsınlar biraz :lol:

PS : Oyuncu kitlesi bakımından düşünmüştüm ülkeleri, ABD 'de çoğu online oyun merkez binaları orda oldugundan onu da saydım. O zaman değiştiriyorum, interneti yeterince hızlı olan bir ülkeye transfer olurlar :P

Toxicated demiş ki:
DeadlyHunt demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Abi Türkiye 'ye gelsin de şu internet işine yatırım yaptırsınlar biraz :lol:

PS : Oyuncu kitlesi bakımından düşünmüştüm ülkeleri, ABD 'de çoğu online oyun merkez binaları orda oldugundan onu da saydım. O zaman değiştiriyorum, interneti yeterince hızlı olan bir ülkeye transfer olurlar :P
Japonya ideal. adamların TTNet kullancak halleri yok ya :mrgreen:

DeadlyHunt demiş ki:
Toxicated demiş ki:
aynen cam çerçeve bırakmam 5 yılımı yedi halada yiyo :lol:

ilk joymaxa hücum etsinler hahaha :) ama savaş çıkacağını sanmam çünki savaş 2 ülkeninde ekonomisini çökertebilir bu da hayat kalitesinin düşmesine ve fakirliğe neden olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
doğru hiç aklıma gelmemişti hep bombalanacağını hayal ettim joymax'in ahahhaa abd'ye taşınırlar ki bence taşınmışlardır bile geçiş için savaşı bekliyorlardır.

abd olaya el atar sakinleştirir onları . kendi taraftarlarının kavga etmesine izin vermez uzak doğudaki bir karısıklık rusyanın işine yarıyacaktır . abd durdurur onları ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
doğru hiç aklıma gelmemişti hep bombalanacağını hayal ettim joymax'in ahahhaa abd'ye taşınırlar ki bence taşınmışlardır bile geçiş için savaşı bekliyorlardır.
Bro senin savaşmayın sevişin politikasını uygulaman gerekmiyor muydu :lol: Bu Joymax 'a içinde nasıl bir kin biriktirmişssin hep bombalanacak vs vs :P nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bro senin savaşmayın sevişin politikasını uygulaman gerekmiyor muydu :lol: Bu Joymax 'a içinde nasıl bir kin biriktirmişssin hep bombalanacak vs vs :P nese:

nasıl olmasın be gülüm bir gün elimizden tutmadı ki biz 4 yıldır gözü kapalı hizmet ediyoruz hiçbirşey yapmasın yönetimi alıp asyada 1 hafta tatile çıkartsın asyalı cıvırlarla eğlenelim bize yeterli :mrgreen: :twisted: :lol:

Olası bir savaşta insanlar hayatlarını kaybedecekler, siz charlarınızı kaybetmektenmi korkuyorsunuz? :roll:

Yukarı Alt